Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 1 278 obdarovaných koček
  • 1 187 777,- celková podpora od vás
  • 2 044,- zarezervováno
  • 463 072,- v mističkách
  • 1 159 441,- již přišlo

15. května skončilo jarní kolo této akce. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na kociciprani@devet-zivotu.cz.

Velké projekty dále pokračují, přispívat na ně bude možné i po skončení akce.

Ještě jednou děkujeme a těšíme se na shledanou na Vánoce.

Váš tým Kočičího přání

Baron z Devítky

Baron z Devítky

Dárek

Konzervy Princess 170g - 20ks
Odkaz na dárek
Cena: 800,-

Ve Smečně v bunkru našel jeden místní obyvatel kocoura. Myslel si, že kocour je vyhozený a vyděšený a nosil mu tam od nedělního večera jídlo a vodu. Pán kocoura pojmenoval Baron. Až naše kolegyně při příjezdu zjistila, že problém je jinde a že za Baronovu nehybnost může spíš auto. Rentgen potvrdil zlomeninu sedací kosti. Baron má ještě pohmožděný ocas a protože si nemůže moc stoupnout, musí mu být zatím vymačkáván močový měchýř. Je moc velký, hodný, prý už i zavrněl, ale jinak je spíše pasivní. Nechává se sebou manipulovat, nijak se nebrání. Dostává antibiotika a léky proti bolesti. Potřebuje teď hlavně čas a klid. I po skoro dvou měsících od přijetí se kocourův stav příliš nezlepšil. Stále není schopen sám čůrat.

1.11.2015 Baron stále sám nevylučuje, je odkázaný na každodenní pomoc. Stal se vlastně stálým inventářem veltruské veteriny. I přes své potíže je velmi pohodový a přátelský, užívá si života v rámci možností. Rád by našel domov, ale potřebuje někoho, kdo mu může každý den pomáhat s vylučováním.

Pro Barona prosíme o kvalitní konzervy, aby si trochu zlepšil náladu.

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Monika Benešová
800,-

Miska

Anna H.
200,-
Monika Marie Maršálková
200,-
Mark
2,-
Celkem
1 202,-

Více o útulku

Devět životů o.p.s.- Hospozín
info@devet-zivotu.cz
http://www.devet-zivotu.cz
Adresa: Hospozín

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2800060940/2010
variabilní symbol kočky
1200024

všechny kočky z útulku Devět životů o.p.s.- Hospozín