Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 503 940,- celková podpora od vás
  • 23 235,- zarezervováno
  • 1 155 361,- v mističkách
  • 2 425 961,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Ondrášek ze Sluníčka

Ondrášek ze Sluníčka

Dárek

Animonda Carny Adult 12 x 400 g - masový koktejl
Odkaz na dárek
Cena: 329,-

Ondrášek byl jako kotě nalezen před základní školou v Libochovicích v krabici. Ujala se ho paní, která ho dala na jeden dvůr, kde žil sám a záhy se ztratil. Po několika měsících se znovu objevil a poté putoval do Sluníčka. Ondrášek nezažil zřejmě nic dobrého, neboť má panickou hrůzu z braní do náruče. Zprvu se všeho bál a bránil se, nebyl vůbec plachý, ale hodně nervozní, pořád očekával něco nekalého. Postupně se uklidnil, přestal být ošklivý na ostatní kočičky, už si s nimi hraje. Nechá se už i déle hladit, líbí se mu to, ale najednou dostane strach, najednou si uvědomí, že se mu může ruka ublížit a rychle se ohradí, že už ne. Aby měl více klidu a vlastní život, začal chodit v útulku na zahrádku, a to ho zklidnilo. Dlouho však venku nevydrží, brzy chce zase domů a nemá tendenci se toulat. Ondrášek potřebuje trpělivého páníčka, který ho bude brát takového jaký je. V novém domově musí páníčci respektovat, že kocourek nezažil nic dobrého a tolerovat jeho zvláštní chování. Je prostě svůj. Nenechá si líbit nic, co mu není po vůli a nenechá se pochovat. Hlazení má docela rád, ale jen pokud se mu chce, i hodně vrní, pořád asistuje při domácích pracích, miluje syrové maso. Sžije se i s jinou kočičkou v domácnosti, ale domníváme se, že  hrát si s ní nebude (možná by nás ještě překvapil). Ve Sluníčku už je rok.

Ondrášek si rád pochutná na dobré konzervě.

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Ondřej Chrobák
329,-

Miska

Lenka Reinhartová
200,-
Ondřej Sláma
400,-
Celkem
929,-

Více o útulku

Kočičí domov Sluníčko z.s.
kocicidomovslunicko@seznam.cz
http://www.kocicidomovslunicko.cz/
Adresa: Sokolská 158, 413 01 Dobříň

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2500438542/2010
variabilní symbol kočky
5400010

všechny kočky z útulku Kočičí domov Sluníčko z.s.