Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 503 940,- celková podpora od vás
  • 26 586,- zarezervováno
  • 1 155 361,- v mističkách
  • 2 418 460,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Šlapetka z Karlova

Šlapetka z Karlova

Dárek

NOBILIS TILIA Keramický difuzér
Odkaz na dárek
Cena: 891,-

Šlapetka má handicap. Narodila se s kratší levou zadní nožkou. Od kolene dolů ji prostě nemá, ale to ji omezuje jen malinko. Poskakuje si vesele po podlaze, šplhá po škrabadle, denně kontroluje koště při úklidu a taky dohlíží na důkladné čištění záchodků. A tváří se u všeho náramně důležitě. :-) Má moc ráda hlazení a drbání, ale v náruči se cítí nesvá. Ale to se časem poddá a při trpělivém vymazlování se to určitě zlepší.

Šlapetka má dvě sestřičky, které pořád ještě nedůvěřivě koukají na depostrejdu. Chtěla by pro ně difuzér na aromaterapii, aby se ony i další kočičky v depozitu strachu zbavily. Za dárek moc děkuje! 

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Petra Plevová
891,-

Miska

Klára Křivská
400,-
Celkem
1 291,-

Více o útulku

Kočky České Budějovice z.s.
kockycb@seznam.cz
http://kockycb.cz/
Adresa: České Budějovice

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
5121421306/4000
variabilní symbol kočky
3801828

všechny kočky z útulku Kočky České Budějovice z.s.