Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 503 940,- celková podpora od vás
  • 26 586,- zarezervováno
  • 1 155 361,- v mističkách
  • 2 418 560,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Dušánek z Olomouce

Dušánek z Olomouce

Dárek

Gourmet Gold jemná kompozice, 2x
Odkaz na dárek
Cena: 498,-

Dušan je veliký černobílý kocourek. Je extrémně mazlivý a milý. Staří odhadujeme do jednoho roku. K nám se dostal ještě s kočičkou Danuškou – možná je to jeho sestra. Dušan měl původně svou rodinu, ale ta se ho vzdala, když se u jejich dcery objevilo astma. Moc informací nám ke kocourkovi také neposkytli. Majitelé kocourka údajně nevzali ani jednou na veterinu, nenaočkovali, nenechali vykastrovat – k nám ho donesli v prádelním koši. Dušan měl kožíšek plný blech.

Nyní je Dušan naočkovaný, odblešený, odčervený a čeká ho kastrace. Pro zpříjemnění čekání na nové a zodpovědnější majitele by si Dušan přál konzervy Gourmet.

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Dvořák Michal MBA, LL.M
498,-

Miska

Eva Koštiálová
200,-
Celkem
698,-

Více o útulku

Pomocné ruce Olomouc z.s.
pomocne.ruce@seznam.cz
http://pomocne-ruce.cz
Adresa: Olomouc

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2500266592/2010
variabilní symbol kočky
3902084

všechny kočky z útulku Pomocné ruce Olomouc z.s.