Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 504 040,- celková podpora od vás
  • 599,- zarezervováno
  • 1 155 461,- v mističkách
  • 2 476 621,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Eulálie z Devítky

Eulálie z Devítky

Dárek

Stelivo Cats Best Öko Plus 40 litrů
Odkaz na dárek
Cena: 629,-

Naše první kočičí máma Eulálie k nám přišla původně za účelem kastrace. Na tu bylo však pozdě, a jako odměnu za péči nám přivedla na svět tři krásné dárečky. Koťata již mají všechna nové domovy. Eulálie individuální péči depozita pro kočky s koťaty okamžitě ocenila a ráda by našla domov v klidné domácnosti, bez možnosti chodit ven. Je spíše introvertní typ, návštěvy z ní moc nevidí, chce svého člověka, kterému bude věřit. Na další zvířata je zvyklá, psa má dokonce i docela ráda. Ale když zazvoní budík, tak je první u postele a mňouká jak o život. Ideální by pro ni byl domov u někoho, kdo je hodně doma, třeba v důchodu. Odmění se svou velmi příjemnou společností a milou povahou bez vysokých nároků.

Protože je to čistotná kočička, přála by si pytel steliva.

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Lucie Kaninová
629,-

Miska

Jana Cermakova
50,-
od Quida in memoriam
100,-
Martina Fischerová
50,-
Celkem
829,-

Více o útulku

Devět životů o.p.s.
info@devet-zivotu.cz
www.devet-zivotu.cz
Adresa: Praha 5

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2800060940/2010
variabilní symbol kočky
6800472

všechny kočky z útulku Devět životů o.p.s.