Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 503 940,- celková podpora od vás
  • 26 586,- zarezervováno
  • 1 155 361,- v mističkách
  • 2 418 760,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Bernie Pozorkočková

Bernie Pozorkočková

Dárek

Megapack Sheba variace kapsiček 24 x 85 g
Odkaz na dárek
Cena: 229,-

Bernie je trošku mlsná jako každá správná kočka, ale klidná a mazlivá, perfektní společnice. Ráda sedí na klíně, je milá a vděčná. Moc ráda má teplo, ráda spí pod dekou nebo polštářem, prostě někde v teploučku. Dvě krásné černé, dobře vychované, čistotné a nenáročné kamarádky Brixie a Bernie to neměly to v živote snadné, žily v lese u bezdomovců s dalšími asi 15 kočkami, rodily koťata jedno za druhým, jídla málo, spaní pod širákem. Až náhodou se o této lokalitě dozvěděla jedna z našich dlouholetých dobrovolnic a začala se o kočky starat. Každý den jezdila a stále jezdí s krmením, kočky dostaly polyesterové boudičky a lokalita se zařadila do našeho  kastračního programu. Holky se měly po kastraci vypustit zpátky, ale vzhledem k jejich povaze i vazbě na lidi, jsme rozhodly dát jim šanci a zkusit jim najít lepší domov.

Bernie si od Ježíška přeje kapsičky od Sheby. Ježíškovi předem moc děkujeme.

galerie kočky

Kočce přispěli

Dárek

Vydrářovi
229,-

Miska

Lenka Babáková
150,-
Zuzana Čepelková
400,-
Nataša
50,-
Celkem
829,-

Více o útulku

Pozor kočka - Depozita
info@pozorkocka.cz
http://www.pozorkocka.cz/
Adresa: Český Brod

stránky útulku na Facebooku

číslo účtu útulku
2800491775/2010
variabilní symbol kočky
8300912

všechny kočky z útulku Pozor kočka - Depozita