Ťapík

Ťapík z Dobříše

Adoptovat Kočku

Ťápík je cca 4letý krásný kocour s velkýma zelenýma očima a delší huňatou srstí.
Ťapíka jsme přivezli minulý týden z domku, kde zůstal spolu se svými 3 sourozenci po zemřelém pánovi. Pán si původně myslel, že je to kočička a dostal jméno Ťapinka, časem se ukázalo, že je kocourek a tak mu u nás říkáme Ťapík. Jméno dostal podle bilých tlapiček.
Prozatím se povedlo odchytit pouze jeho, tři další bratři budou odchyceni postupně.

Ťapík byl po převozu k nám zpočátku ustrašený, ale nikdy proti nám nepoužil své mohutné tlapy ani drápky. Jen si to musí pořádně všechno srovnat v té své chlupaté hlavě, je mu smutno po pánovi, na kterého byl fixován, je mu smutno po sourozencích, s kterými celá léta žil a v domku a hrál si s nimi na zahradě a ještě se dostal do úplně cizího prostředí.

A aby toho na jednu kočičí hlavu nebylo málo, objevila se ještě další zpráva, z které on si nic nedělá, protože kromě toho, že vypadá výborně, po zdravotní stránce se pravděpodobně i cítí výborně, ale při testování na kočičí nemoci se bohužel zjistilo, že Ťapík je FELV pozitivní.

V současné době je v plné kondici a nemoc na něm není nikterak znát. Ťapík už zvládl i kastraci. Čeká ho ještě odčervení. Pomalu ho začneme zvykat na kartáčování srsti, kterou nemá nijak zanedbanou, jen je třeba vyčesat srst odumřelou.

Dárek 399 Kč check
Má v misce 350 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • ilona 399 Kč

Miska

  • Anonymní dárce 100 Kč
  • Soňa Laibnerová 200 Kč
  • Klára Č 50 Kč

Více o útulku

Název

Srdeční záležitosti z.s.

Adopce kočky

Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Srdeční záležitosti z.s.:

Adresa

Stará huť

Číslo účtu

2700922881 / 2010

Variabilní symbol kočky

2323000610