Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2019 skončila akce Jaro 2019. Obdarovali jste 1 409 koček a přispěli 1 597 014 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

PROJEKTY
KOČKY
Filtrování koček
Brumík

Brumík

z Bzence 

Brumík je dvouletý moureček. Na začátku byl velmi plachý, ale už si pomalu začíná na lidi zvykat. Brumík je vhodný do bytu, venku by se asi hodně bál. Jako dárek si kocourek přeje dobré masové konzervy Carny, které má moc rád.

Hledá domov
Adélka

Adélka

z Bzence 

Adélka je asi tři roky stará kočička. Pořád je trochu nedůvěřivá, ale když zjistí, že hlazení je bezva, tak se pořád lísá. Zatím neměla štěstí na nový domov, možná kvůli své plachosti. Adélka si přeje v májovém přání dobré konzervy, děkujeme.

Hledá domov
Laura

Laura

z Bzence 

Laura je naše krásná želvička. Je jí už jedenáct roků, je to stále plachá kočička. Jen někdy se od nás nechá pohladit. Lauřík je jedlík a přeje si dobré konzervy Whiskas.

Verunka

Verunka

z Bzence 

Verunka je nádherná mourečka, rok a půl stará, zatím je v domácí péči. Je kastrovaná ahledáme pro ni domov, kde by mohla být uvnitř a mohla se i proběhnout po zahradě. Verunka si přeje dobré masové konzervy Carny.

Hledá domov
Babetka

Babetka

z Bzence 

Babetka je mourinka, která je trochu plachá, odchycená z kočičí kolonie. Po prodělaném očním zánětu jí zůstala matná skvrnka na levém oku, což ji ale nijak neomezuje. Babetka si jako dárek přeje dobré konzervy Feringa.

Hledá domov
Simonka

Simonka

z Bzence 

Simča je další naše starší kočičí dáma. Je stále plachá, ale když v klidu hoví v pelíšku, nechá se pohladit a podrbat. Simonka je jedlík a přeje si konzervy Whiskas.

Šmudla

Šmudla

z Bzence 

Šmudla je krásný moureček, je milý a hravý. Už dva roky čeká na svého nového člověka, ale zatím se stále nedočkal. Šmudla je velký kocour a rád baští, proto si přeje dobré masové konzervy.

Hledá domov
Sárinka

Sárinka

z Bzence 

Sárinka je desetiletá kočičí dáma. Za celou dobu, co bydlí u nás v útulku neztratila svoji plachost, je pořád ostražitá. Jako májový dárek si přeje konzervy Smilla.

Madlenka

Madlenka

z Bzence 

Madlenka je pětiletá kráska, je u ní bohužel diagnostikována FIP, tak do nového domova může pouze do bytu a to jako jedináček nebo se Zuzkou, protože jsou na sebe zvyklé. Madlenka si jako dárek přeje konzervy Felix.

Hledá domov
Jimmy

Jimmy

z Bzence 

Jimmy je černobílý bráška Matýska. Zatím je to plašánek, ale někdy se pohladit nechá. Byl by vhodný do domku se zahrádkou, kde by chytal myšky a měl svoji volnost. Jimmy si jako dárek přeje masové konzervy, které má moc rád.

Hledá domov
Murka

Murka

z Bzence 

Murka je naše nejstarší kočička, je jí už asi šestnáct let. Murinka je stále vitální, vůbec na svůj věk nevypadá. Přestože už nemá žádné zuby, tak si ráda něco dobrého zbaští. Jako májový dáreček si přeje měkkoučké maso z konzerv Felix.

Hledá domov
Dáda

Dáda

z Bzence 

Dáda je mladá tříletá kočička. Byla nalezena v zalepené krabici před domem jedné u naší pomocnice. Dáda už je vymazlená a čeká na nový domov. Jako májový dárek si přeje dobré konzervy.

Hledá domov
Zuzka

Zuzka

z Bzence 

Zuzanka je asi čtyřletá kočička, moc milá a mazlivá. Zuzanka je FIP pozitivní a do nového domova může pouze do bytu nebo ke stejně nemocné kočičce. Jako májový dáreček si Zuzka přeje konzervy Felix.

Hledá domov
Milánek

Milánek

z Bzence 

Milánek je loňské kotě, byl nalezen v Bzenci ve velmi špatném výživovém a zdravotním stavu. Dnes je z něho černobílý krasavec, který by už rád našel nový domov. Milánek si přeje dobré masové konzervy.

Hledá domov
Rocky

Rocky

z Bzence 

Rocky je náš poslední přírůstek, kocourka objevila paní ve vedlejší vesnici ve velmi zbědovaném stavu. Má starší zranění na levé přední pacce, buď ho kousla kuna nebo se někam chytil a sám si to ukousl. Jinak je velmi hubený, ale s velkou chutí bašti…

Žižka

Žižka

z Bzence 

Žižka je mourinka nalezená jako malé koťátko v Bzenci. Když jí byly asi 4 měsíce, tak se jí utvořil nádor za okem a tlačil oko ven. Žižka musela na operaci a přišla o pravé očičko. Vůbec jí to ale nebrání v lumpárnách. Žižka už by také ráda šla do no…

Hledá domov