Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 1 253 obdarovaných koček
  • 1 316 720,- celková podpora od vás
  • 1 098,- zarezervováno
  • 650 732,- v mističkách
  • 1 295 762,- již přišlo

20. května skončilo jarní kolo této akce. Podařilo se vybrat 1 317 020 korun (k tomu ještě další desítky tisíc na velkých projektech) a obdarováno bylo 1253 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

Fotografie koček s poděkováním postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

 

 

Hlavními partnery jsou

Diagnostická laboratoř Sevaron a výrobce krmiva Royal Canin. Oba tyto partnery jsme si vybrali, protože jejich produkty považujeme za kvalitní a potřebné, a navíc si ceníme jejich vztahu ke zvířatům.

Děkujeme!

Nadaci na ochranu zvířat, která nad naší akci převzala záštitu, a Hotelu pro kočky Trubská za pomoc při oganizaci.

logo Royal Canin Výrobce krmiv Royal Canin poskytl všem zúčastněným organizacím možnost nákupu krmiv za speciální ceny a ve výhodných chovatelských baleních, a to dokonce celoročně. Navíc dostane každá organizace 4 kg granulí jako bonus.

Krmení Royal Canin vybrali sami pořadatelé, protože jím krmí a mají s ním dlouholeté velmi dobré zkušenosti. Zvířata při přechodu na tyto granule nemají zažívací potíže, dobře se dostávají do kondice, mají pěknou srst. Cenově se tato značka řadí k nadprůměru, ale zdraví zvířat je pro nás na prvním místě. Při nákupu větších balení se pak cena oproti levnějším značkám už nezdá tak rozdílná. Kočky toto krmivo mají rády a zároveň klesá spotřeba steliva. Více o krmivech a klinických dietách této značky na http://www.royalcanin.cz/.

logo Diagnostická laboratoř Sevaron Diagnostická laboratoř Sevaron nabídla pro naši akci slevu 50% na speciální testy pro kočky v péči zúčastněných organizací. V nabídce je bakteriologické vyšetření kůže, respiračního i trávicího traktu, krevní testy (FIV, FeLV, …), dále pak vyšetření mykologická a paraziologická.

Tato laboratoř bere velký ohled na finanční prostředky zadavatelů vyšetření, proto vždy vyšetřuje nejdříve bakteriální původce onemocnění (testy i léčba samotná není finančně náročná), a až po vyloučení bakteriálního původu se zaměřuje na diagnostiku virových onemocnění, která je velmi drahá, a samotná léčba pak spočívá pouze v podávání podpůrných imunitních přípravků. Pro lepší orientaci v možných symptomech onemocnění, jsme pro vás připravili „Průvodce onemocnění a diagnostikou: http://www.sevaronlab.cz/pruvodce.html.

logo Nadace na ochranu zvířat Nadace na ochranu zvířat je nevládní, nezisková organizace. Jejím posláním je trvale zlepšovat vztah člověk-zvíře-životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat životní pohodu zvířat držených v lidské péči i zvířat volně žijících.

logo Hotel pro kočky Trubská Hotel pro kočky Trubská poskytuje kočkám prvotřídní a především láskyplnou péči. Jeho provozovatelka podporuje útulky a sama pomáhá depozitovat kočky pro OS Devět životů. http://www.hoteltrubska.cz/