Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 504 040,- celková podpora od vás
  • 599,- zarezervováno
  • 1 155 461,- v mističkách
  • 2 476 621,- již přišlo

Na této stránce se 5. května objeví profily útulkových koček a jejich přání. Od té chvíle až do 20. května budete moci tato přání plnit, případně kočky podpořit i přisypáním do mističky nebo zakoupením zdravotního balíčku.

Než začne jarní kolo, můžete plnit velké projekty útulků, které jsou zde celoročně.

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání se opět stávají výrobce krmiva Royal Canin, který pro zúčastněné útulky nachystal speciální zvýhodněné ceny, a diagnostická laboratoř Sevaron, která poskytla 50% slevu na zdravotní testy.

V případě jakýchkoli nejasností nám pište na info@kociciprani.cz.
Děkujeme.
Váš tým Kočičího přání

Hlavními partnery jsou

Diagnostická laboratoř Sevaron a výrobce krmiva Royal Canin. Oba tyto partnery jsme si vybrali, protože jejich produkty považujeme za kvalitní a potřebné, a navíc si ceníme jejich vztahu ke zvířatům.

Děkujeme!

Nadaci na ochranu zvířat, která nad naší akci převzala záštitu, a Hotelu pro kočky Trubská za pomoc při oganizaci.

logo Royal Canin Výrobce krmiv Royal Canin poskytl všem zúčastněným organizacím možnost nákupu krmiv za speciální ceny a ve výhodných chovatelských baleních, a to dokonce celoročně. Navíc dostane každá organizace 4 kg granulí jako bonus.

Krmení Royal Canin vybrali sami pořadatelé, protože jím krmí a mají s ním dlouholeté velmi dobré zkušenosti. Zvířata při přechodu na tyto granule nemají zažívací potíže, dobře se dostávají do kondice, mají pěknou srst. Cenově se tato značka řadí k nadprůměru, ale zdraví zvířat je pro nás na prvním místě. Při nákupu větších balení se pak cena oproti levnějším značkám už nezdá tak rozdílná. Kočky toto krmivo mají rády a zároveň klesá spotřeba steliva. Více o krmivech a klinických dietách této značky na http://www.royalcanin.cz/.

logo Diagnostická laboratoř Sevaron Diagnostická laboratoř Sevaron nabídla pro naši akci slevu 50% na speciální testy pro kočky v péči zúčastněných organizací. V nabídce je bakteriologické vyšetření kůže, respiračního i trávicího traktu, krevní testy (FIV, FeLV, …), dále pak vyšetření mykologická a paraziologická.

Tato laboratoř bere velký ohled na finanční prostředky zadavatelů vyšetření, proto vždy vyšetřuje nejdříve bakteriální původce onemocnění (testy i léčba samotná není finančně náročná), a až po vyloučení bakteriálního původu se zaměřuje na diagnostiku virových onemocnění, která je velmi drahá, a samotná léčba pak spočívá pouze v podávání podpůrných imunitních přípravků. Pro lepší orientaci v možných symptomech onemocnění, jsme pro vás připravili „Průvodce onemocnění a diagnostikou: http://www.sevaronlab.cz/pruvodce.html.

logo Nadace na ochranu zvířat Nadace na ochranu zvířat je nevládní, nezisková organizace. Jejím posláním je trvale zlepšovat vztah člověk-zvíře-životní prostředí, pomáhat zmírňovat utrpení a zajišťovat životní pohodu zvířat držených v lidské péči i zvířat volně žijících.

logo Hotel pro kočky Trubská Hotel pro kočky Trubská poskytuje kočkám prvotřídní a především láskyplnou péči. Jeho provozovatelka podporuje útulky a sama pomáhá depozitovat kočky pro OS Devět životů. http://www.hoteltrubska.cz/