Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 1 253 obdarovaných koček
  • 1 316 720,- celková podpora od vás
  • 1 098,- zarezervováno
  • 650 732,- v mističkách
  • 1 295 762,- již přišlo

20. května skončilo jarní kolo této akce. Podařilo se vybrat 1 317 020 korun (k tomu ještě další desítky tisíc na velkých projektech) a obdarováno bylo 1253 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

Fotografie koček s poděkováním postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

 

 

Škrabadlo pro pražské depozitum Cat World

Škrabadlo pro pražské depozitum Cat World

z celkových 6 400,- jste přispěli 0,-

Přispět na projekt

Kočičkám se snažíme zajistit nejen kvalitní krmení a veterinární péči, ale také vhodné prostředí a vyžití. Některé kočičky v našich depozitech čekají bohužel na domovy týdny i měsíce a my jim chceme jejich pobyt zpříjemnit a zajistit, aby se neunudily a psychicky nestrádaly. Jedním z prostředků základní výbavy každého depozita je pořádné a trvanlivé škrabadlo. V pražském depozitu jedno pod náporem kočičáků bohužel už dosloužilo, tak potřebujeme koupit nové. Vybrali jsme trochu dražší, ale vyzkoušený kvalitní a odolný model, který bude sloužit ke kočičím hrám velmi dlouho. Děkujeme každému, kdo našim kočičkám přispěje na škrábací a šplhací zábavu.

   

Na projekt přispěli

Celkem
0,-

Více o útulku

Cat World z.s.
https://www.facebook.com/catworldCZ/
Adresa: Praha
Kontakt na mailu: info@cat-world.cz

číslo účtu útulku
2401051561/2010
variabilní symbol projektu
55000194