Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 1 253 obdarovaných koček
  • 1 316 720,- celková podpora od vás
  • 1 098,- zarezervováno
  • 650 732,- v mističkách
  • 1 295 762,- již přišlo

20. května skončilo jarní kolo této akce. Podařilo se vybrat 1 317 020 korun (k tomu ještě další desítky tisíc na velkých projektech) a obdarováno bylo 1253 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

Fotografie koček s poděkováním postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

 

 

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody Zvířat

Léčiva pro kočkodlaky z plzeňských depozit Svobody Zvířat

z celkových 5 000,- jste přispěli 5 000,-

Děkujeme!

Žádného milovníka kočičáků jistě nepřekvapí, že jednou z hlavních položek, která užírá peníze z účtu kočičího spolku, je veterinární péče o nalezence. Naše paní doktorka je velmi vstřícná, co se týká cen za úkony a její práci. Ale co nedokáže ovlivnit až tak moc, je cena veterinárních přípravků a léčiv. A je jasné, že každá kočička musí hned na začátku dostat kvalitní odblešovací preparát a přípravek na odčervení a zbavení ušního svrabu (tato ošetření je pak nutné několikrát opakovat). Časté jsou u nalezenců záněty očí, různé bakteriální a virové nákazy, infekty trávicího ústrojí a nezřídka se setkáváme i se zvířaty napadenými plísní a méně obvyklými kožními parazity.

Když se podíváme na výpis veterinárních přípravků, které nejčastěji nakupujeme – vede hlavně Stronghold (spolehlivé odblešení, zbavení ušního svrabu, likvidace škrkavek) a odčervovací tabletky. V těsném závěsu pak jsou různé antibiotické kapky a masti do očí a antibiotika v tabletách, působící na organismus jako celek. Všechno jsou to přípravky, které mají delší expiraci a proto je můžeme pořídit „do zásoby“.

Cílem našeho projektu je tedy naspořit částku 5 000 Kč, která bude použita na nákup nejčastěji využívaných veterinárních přípravků a léků.

 Všem dárcům, kteří se rozhodnou podpořit tento projekt Sekce na ochranu koček při Svobodě Zvířat z Plzně, patří naše srdečné díky a zasloužený vděk.

Na projekt přispěli

Helena Holínková
0,-
Anonymní dárce
350,-
Anonymní dárce
1 000,-
Anonymní dárce
200,-
Anonymní dárce
1 000,-
Kateřina Čežíková
500,-
Anonymní dárce
500,-
VW
500,-
Iveta Muchová
950,-
Celkem
5 000,-

Více o útulku

Svoboda zvířat Plzeň
http://www.kocici.cz
Adresa: Bzenecká 1, Plzeň
Kontakt na mailu: info@kocici.cz

číslo účtu útulku
2500893377/2010
variabilní symbol projektu
12000165