Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 504 040,- celková podpora od vás
  • 599,- zarezervováno
  • 1 155 461,- v mističkách
  • 2 476 621,- již přišlo

Na této stránce se 5. května objeví profily útulkových koček a jejich přání. Od té chvíle až do 20. května budete moci tato přání plnit, případně kočky podpořit i přisypáním do mističky nebo zakoupením zdravotního balíčku.

Než začne jarní kolo, můžete plnit velké projekty útulků, které jsou zde celoročně.

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání se opět stávají výrobce krmiva Royal Canin, který pro zúčastněné útulky nachystal speciální zvýhodněné ceny, a diagnostická laboratoř Sevaron, která poskytla 50% slevu na zdravotní testy.

V případě jakýchkoli nejasností nám pište na info@kociciprani.cz.
Děkujeme.
Váš tým Kočičího přání

Multifunkční barevná tiskárna

Multifunkční barevná tiskárna

z celkových 6 290,- jste přispěli 1 000,-

Přispět na projekt

Dlouho jsme přemýšleli, o co vás, naše milé příznivce, poprosíme ve vánočním kole. V této chvíli máme kompletní odchytovou techniku, granulky, kapsičky a konzervičky mají v přáních naše kočičky. Stelivo jsme kupovali nedávno tak akorát na zaplnění našeho malého skladu.

A pak přišla právě tato doba předvánoční. A s ní různé prodejní akce. A pak nás to napadlo. Veškeré pozvánky a další materiály - i přes běžný rok - vytváříme na soukromých tiskárnách. Ano, máme v azylu černobílou, na kterou jste nám přispívali a kterou používá paní Jana na běžný tisk dokumentů (potvrzení apod.). Ale řekněte sami - není super mít obrázky v barvě? Líbí se vám propagační materiály více černobílé nebo barevné? Určitě v barvě a kvalitní. Což běžná inkoustová tiskárna zas tolik neumí. Nemluvě o tom, že kazety s barvou potřebují mnohem více barvy než laserové tonery. Tisk je tak logicky dražší.

Proto vás nyní prosíme o příspěvek na pořízení multifunkčního laserového barevného zařízení, které naše potřeby plně uspokojí. Materiály budou vypadat k světu a náklady na tisk se také výrazně zmenší. Připojení přes WIFI (které cenu malinko zvyšuje) je nutností s ohledem na nedostatek místa - tiskárna bude umístěna "přes chodbu".

Moc vám všem děkujeme a zde odkaz na zařízení, které bychom rádi pořídili:

http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=T6B60A

Na projekt přispěli

Ing. Monika Drábová
1 000,-
Celkem
1 000,-

Více o útulku

Azyl Lucky
http://www.azyllucky.estranky.cz
Adresa: Černiv 30, 410 02 Lovosice
Kontakt na mailu: azylekcerniv@centrum.cz

číslo účtu útulku
4049930389/0800
variabilní symbol projektu
80000213