Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 503 940,- celková podpora od vás
  • 26 586,- zarezervováno
  • 1 155 361,- v mističkách
  • 2 418 760,- již přišlo

7. ledna skončilo vánoční kolo této akce. Podařilo se vybrat 2 502 150 korun a obdarováno bylo 2 427 koček. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace. Fotografie koček s dárky postupně míří ke všem, kteří koupili dárky. Dárci mističek dostanou své speciální poděkování také. Pokud by vám přišla omylem jiná fotografie nebo byl jiný problém, určitě nám napište na info@kociciprani.cz.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků. Těšíme se na vás opět u jarního kola, které proběhne v květnu.

Váš tým Kočičího přání

 

Multifunkční barevná tiskárna

Multifunkční barevná tiskárna

z celkových 6 290,- jste přispěli 1 000,-

Přispět na projekt

Dlouho jsme přemýšleli, o co vás, naše milé příznivce, poprosíme ve vánočním kole. V této chvíli máme kompletní odchytovou techniku, granulky, kapsičky a konzervičky mají v přáních naše kočičky. Stelivo jsme kupovali nedávno tak akorát na zaplnění našeho malého skladu.

A pak přišla právě tato doba předvánoční. A s ní různé prodejní akce. A pak nás to napadlo. Veškeré pozvánky a další materiály - i přes běžný rok - vytváříme na soukromých tiskárnách. Ano, máme v azylu černobílou, na kterou jste nám přispívali a kterou používá paní Jana na běžný tisk dokumentů (potvrzení apod.). Ale řekněte sami - není super mít obrázky v barvě? Líbí se vám propagační materiály více černobílé nebo barevné? Určitě v barvě a kvalitní. Což běžná inkoustová tiskárna zas tolik neumí. Nemluvě o tom, že kazety s barvou potřebují mnohem více barvy než laserové tonery. Tisk je tak logicky dražší.

Proto vás nyní prosíme o příspěvek na pořízení multifunkčního laserového barevného zařízení, které naše potřeby plně uspokojí. Materiály budou vypadat k světu a náklady na tisk se také výrazně zmenší. Připojení přes WIFI (které cenu malinko zvyšuje) je nutností s ohledem na nedostatek místa - tiskárna bude umístěna "přes chodbu".

Moc vám všem děkujeme a zde odkaz na zařízení, které bychom rádi pořídili:

http://www.hpmarket.cz/productOpt.asp?konfId=T6B60A

Na projekt přispěli

Ing. Monika Drábová
1 000,-
Celkem
1 000,-

Více o útulku

Azyl Lucky
http://www.azyllucky.estranky.cz
Adresa: Černiv 30, 410 02 Lovosice
Kontakt na mailu: azylekcerniv@centrum.cz

číslo účtu útulku
4049930389/0800
variabilní symbol projektu
80000213