Kočičí přání

  • 0 koček čeká na dárek
  • 2 427 obdarovaných koček
  • 2 504 040,- celková podpora od vás
  • 599,- zarezervováno
  • 1 155 461,- v mističkách
  • 2 476 621,- již přišlo

Na této stránce se 5. května objeví profily útulkových koček a jejich přání. Od té chvíle až do 20. května budete moci tato přání plnit, případně kočky podpořit i přisypáním do mističky nebo zakoupením zdravotního balíčku.

Než začne jarní kolo, můžete plnit velké projekty útulků, které jsou zde celoročně.

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání se opět stávají výrobce krmiva Royal Canin, který pro zúčastněné útulky nachystal speciální zvýhodněné ceny, a diagnostická laboratoř Sevaron, která poskytla 50% slevu na zdravotní testy.

V případě jakýchkoli nejasností nám pište na info@kociciprani.cz.
Děkujeme.
Váš tým Kočičího přání

Pomoc pro kočky, které patří lidem bez domova

Pomoc pro kočky, které patří lidem bez domova

z celkových 15 000,- jste přispěli 6 800,-

Přispět na projekt

Spolek Psí život se jako jediná organizace v České republice cíleně zaměřuje na pomoc zvířatům (psům a kočkám), která patří lidem bez domova, osobám závislým na návykových látkách a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách.

V Čechách je přibližně 30.000 lidí bez domova, po jejichž boku žijí na ulici desetitisíce koček. Jde hlavně o polodivoké bezprizorní kočky, které u lidí bez domova hledají útočiště.

Tyto kočky jsou pro lidi bez domova často jediným blízkým přítelem v jejich tíživé situaci a lidé bez domova se o kočky snaží v rámci svých možností dobře postarat. Pokud však kočka onemocní, nemají prostředky na veterinární péči, a tak zvíře často trpí bez pomoci.

Kočky jsou velmi často nemocné a nákazu si mezi sebou neustále dokola předávají. Koťata se rodí mrtvá v několika vrzích ročně. Tato zvířata si sama nedokáží pomoci a jsou odkázána na pomoc z venčí. Je nemožné eliminovat počet těchto ubohých koček na ulici, můžeme však kastrací kontrolovat jejich nechtěné množení.

Pomáháme nejvíce přímo v terénu a úzce spolupracujeme s Armádou spásy, Nadějí apod. Kočkám nabízíme východisko ve chvílích, které lidé bez domova nedokáží kvůli své sociální či finanční situaci sami řešit. Nechtěným kočkám hledáme samozřejmě nové domovy.

Finance z projektu využijeme zejména na:  kastrace a na další veterinární péči (hlavně léčení nemocných a zraněných koček), očkování, zbavování vnitřních a vnějších parazitů, zajišťování kvalitního krmiva kočkám v rekonvalescenci a zakoupení odchytových sklopců a rukavic pro odchyty některých koček.

Týdně pomůžeme 2-3 kočkám od lidí bez domova, ale je to možné jen díky finanční podpoře dárců. Stovky koček na naši pomoc stále čekají. Zapojte se do pomoci i Vy! Děkujeme.

Pokud máte zájem o aktuální informace jakým konkrétním kočkám a jak Váš dar pomohl, tak při převodu daru z účtu napište do poznámky pro příjemce Váš email a my Vás budeme rádi informovat.

Na projekt přispěli

Zuzana Gurinová
500,-
Marika
300,-
Monika
800,-
Karolína Raisová
500,-
Pavlína Čurdová
500,-
Eva Paur
1 000,-
kamila machová
500,-
Sandra Filipová
1 000,-
Anonymní dárce
500,-
Jarmila Lauberová
500,-
Anonymní dárce
500,-
Anonymní dárce
200,-
Celkem
6 800,-

Více o útulku

Psí život
http://www.psizivot.com/
Adresa: Praha
Kontakt na mailu: jarmila.pavkova@psizivot.com

číslo účtu útulku
2800584867/2010
variabilní symbol projektu
22200268