Kočičí přání

  • 25 koček čeká na dárek
  • 0 obdarovaných koček
  • 0,- celková podpora od vás
  • 0,- zarezervováno
  • 0,- v mističkách
  • 0,- již přišlo

Na této stránce se 15. prosince objeví profily útulkových koček a jejich vánoční přání. Od té chvíle až do Tří králů budete moci tato přání plnit, případně kočky podpořit i jinak.

Partnery tohoto kola Stromu splněných kočičích přání jsou výrobce krmiva Royal Canin a laboratoř Sevaron.

V případě dotazů k akci nám můžete napsat na info@kociciprani.cz

 

 

Projekt na granulky pro venkovní kočičky

Projekt na granulky pro venkovní kočičky

z celkových 10 000,- jste přispěli 3 000,-

Přispět na projekt

Na počátku celého příběhu plachých koček obvykle bývá jedna vyhozená, nechtěná kočička, kterou nikdo nehledá a která nikoho nezajímá. Toulá se tak dlouho, až si najde místo s možností bezpečného úkrytu a nějaké té potravy, přežívá zde a přivádí zde na svět svá koťátka. Postupně se tato skupinka rozrůstá až může vytvořit kolonii o několika desítkách jedinců. Tyto kočky nejsou zvyklé na lidi, jsou plaché a bojí se, špatně se ochočují. Přesto mohou vést spokojený život, pokud mají zajištěné pravidelné kvalitní krmení, provádí se kastrační program, pokud to jde i léčba nemocných koček a odchyt koťátek, která se dají ještě bez problémů ochočit a umístit do nových domovů jako mazlíčci. 
V podhorském Jablonci a v Rokytnici  žije asi šedesátka takovýchto koček. Žijí venku po celý rok, v parném létě i v těžkých zimních měsících. Hrstka dobrovolníků se jim snaží zajišťovat pravidelný přísun potravy, což ale zvlášť v zimě není jednoduché. Pod přívaly sněhu a v mrazech sněží do krmných i obytných boudiček a hlavně brzy zamrzá všechno jídlo a voda. Důležité jsou proto kvalitní výživné granule, které jsou kočičkám k dispozici celý den a jen díky nim mohou přežít krušnou zimu. Velmi se proto za tyto kočičky přimlouváme a prosíme o Vaši účast v Kočičím přání, jejíž výtěžek půjde na nákup granulek.

Na projekt přispěli

Anonymní dárce
1 000,-
petra š.
200,-
Anonymní dárce
500,-
Veronika
500,-
Ilona
500,-
Lenka Kačerová
300,-
Celkem
3 000,-

Více o útulku

Depozitum Bastet z.s.
http://www.depozitum-bastet.cz/
Adresa: Horní Rokytnice
Kontakt na mailu: info@depozitum-bastet.cz

číslo účtu útulku
2500996720/2010
variabilní symbol projektu
14200205