Ahoj milý Ježíšku,
jmenuji se Soptík a jsem poměrně háklivý na zlobivé lidi. Letos jsem se rozhodl zúčastnit hlavně kvůli tetám, protože tenhle rok měly co dělat, abysme měli všechno, co potřebujeme. Špatný rok, víš?
Letos k nám přišlo hodně nemocných kočiček – mnoho z nich je ještě tady a korunky mizí. A já jsem hodný kluk! Možná na to nevypadám, ale kdyby se dávala nějaká plaketa, tak já bych měl zlatou za dárcovství krve. A hodné kočičky prý pod stromečkem vždy něco najdou!
Moc bych si přál papání a korunky do mističky, za které by tety mohly uhradit náklady na veterinu. Teď máme nemocnou kočičí kámošku a potřebuje léky. :(
Moc ti děkuju.
Pac a pusu,
Sopťa
Destiny Pet z.s.
Praha 4
2501707871 / 2010
1406021193
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v útulku. Péče o zdravou kočku stojí kolem 400 korun za měsíc a útulky se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).