Manuela

Manuela z Plzně

Adoptovat Kočku

Manuela je mourovatá kočička, která pochází z kolonie toulavých a zanedbaných kočiček z jedné obce na Šumpersku. Naše pražská spolupracovnice Linda jezdí do této lokality na chalupu a když zjistila, že se v daném místě tato kolonie nachází, neváhala a rozhodla se kočičkám pomoci. Místní obyvatelé totiž nad těžkým údělem těchto koček pouze lomili rukama, ale jediné, co byli ochotni udělat, bylo hodit jim pár zbytků od jídla.

Linda tyto kočičky včetně Manuely odchytila a převezla k sobě domů do Prahy. Všechny byly v zoufalém zdravotním stavu – měly rýmu, průjem a svrab, kvůli průjmu byly též silně dehydratované. Byly velice hubené a podvyživené, protože jejich jediným zdrojem potravy byly odpadky a zbytky od místních obyvatel. Manuela nebyla na kontakt s lidmi vůbec zvyklá, ale nyní se již ale postupně osměluje.

Manuela podstoupila veterinární léčbu a její zdravotní stav se díky intenzivní péči kompletně zlepšil. Absolvovala tzv. veterinární kolečko (má za sebou odčervení, čipování, kastraci i dvojí očkování). Nyní je proto plně připravena pro odchod do nového milujícího domova, a to v zabezpečených podmínkách a v domácnosti, ve které již nějaká kočička žije – samotné by jí totiž bylo pravděpodobně příliš smutno. Je samozřejmě možné si ji osvojit spolu s některou z jejích kočičích kamarádek z depozita naší skvělé tety Petry v Lubenci (okr. Louny) – Enou, Luisou, Carmen, Fernandou či Inéz.

Manuela bude velmi spokojená, pokud pod stromečkem letos najde 6 masových tetrapaků od značky Bozita. Za tento chutný dárek Manuela hodnému dárci předem moc děkuje!

Dárek 239 Kč check
Má v misce 300 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Jindra Štěpánková 239 Kč

Miska

  • Ivana Brdová 300 Kč

Více o útulku

Název

Svoboda zvířat Plzeň

Adopce kočky

Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Svoboda zvířat Plzeň:

Adresa

Bzenecká 1, 32300 Plzeň

Číslo účtu

2500893377/2010

Variabilní symbol kočky

120022047