Lotynka se narodila u nás přivezené březí kočičce Lízince. Už je to veliká kočičí dáma. Je moc hodná, mazlivá, jen moc nemusí řádění ostatních. Ráda ho sleduje, ale je to na ni moc velký rozruch. Je spíš klidnější, dává přednost hračkám před ostatními kočičáky. Má stoprocentně nejhebčí kožíšek ze všech kočiček, které tu jsou, a už pokukuje po novém domově.
Zatím poprosí o polovinu kotěcích granulek, které má ráda.
Šance pro kočku z.s.
Hrádecká parcela číslo 2237 / 1, 342 01 Sušice
2000952043/2010
400022943
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).