Bílá Elis s černými flíčky je už starší babička, asi desetiletá. Byla kdysi vyhozena původním majitelem na ulici v Chebu u areálu jedné firmy, kde pořád rodila koťata spolu s několika dalšími odloženými kočkami. Bylo to absolutně nevhodné místo poblíž frekventované silnice, kde se kočky motaly mezi kamiony nebo hledaly útočiště ve skladech, odkud je lidé vyháněli. Elis se k nám dostala po odchytu, kdy situace s přemnoženými kočkami byla zde už neúnosná. Od začátku byla velice hodná a mazlivá. Určitě by si zasloužila milující domov, kde by mohla být členem rodiny a věrnou společnicí.
Elis by si jako dárek přála své nejoblíbenější konzervy COSMA Nature, které jí mohou být dopřány jen občas, vzhledem k vyšší ceně.
Navždy s láskou tlapičkám, z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Navždy s láskou tlapičkám, z.s.:
Mnichov 14
2101984554 / 2010
116024421
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v útulku. Péče o zdravou kočku stojí kolem 400 korun za měsíc a útulky se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).