Žofie a jejích 5 Žofátek

Žofie a jejích 5 Žofátek z Plzně

Teta naší slečny depozitářky krmila na své zahradě v Nepomuku pár týdnů dvě zrzavé kočky, jedna z toho byla podle vidění kocourek a druhá nejspíš kočka podle velikosti. Po pár dnech se k nim přidal další zrzek – nejspíš brácha toho prvního. Kočkomilná paní je všechny krmila i ochočovala a začala si všímat toho, že jedné zrzavé kočce se začíná zvětšovat břicho… Nechtěla ty tři nechat venku, zvlášť nechtěla, aby maminka venku rodila. Poprosila neteř o pomoc a všichni jsou tedy u nás.

Žofinka u nás dva dny po příjmu porodila pět Žofátek. Všechna se mají k světu. Maminku čeká po odstavení koťátek celé veterinární kolečko, poté ji budeme nabízet do adopce. Koťátka budeme nabízet ve třech měsíců věku, po druhém očkování. Nutností pro jejich osvojení budou zabezpečené podmínky.

Mamina Žofinka je zatím na svůj ginger - gang velmi opatrná,  ale je evidentně ráda, že je s prcíky v bezpečí. 

Krom dárku v podobě velkého pytle granulek, by se rodince hodily i příspěvky do mističky... co si budeme říkat - jen těch několik měsíců u nás, odčervení, očkování a čipování všech zrzounků vyjde na několik "tatíčků Masaryků" ( a pro ty, kdo netuší, kde ho hledat - je na pětitisícovce 🙂).

 

Dárek 1 979 Kč check
Má v misce 1 500 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Veronika Petrová 1 979 Kč

Miska

  • Anonymní dárce 100 Kč
  • Anonymní dárce 200 Kč
  • Ivana Štejrová 300 Kč
  • Anonymní dárce 600 Kč
  • Jitka Brůhová 300 Kč

Více o organizaci

Název

Svoboda zvířat Plzeň

Adresa

Bzenecká 1, 32300 Plzeň

Číslo účtu

2500893377/2010

Variabilní symbol kočky

120028641