Cowley

Cowley z Plzně

Naše teta Irena se doslechla od svého partnera, že jeho kolegovi v práci se do dřevníku přitoulala přítulná kočka, která tam porodila. Kočku nakrmil, ale na svém pozemku ji s koťaty nechtěl. Slovo dalo slovo, podařilo se odchytit všechny čtyři mrňousky, máma Agáta přišla sama.

Všechna koťata jsou vymazlená, je to grupa úžasných mourků s tou nejmilejší povahou. Jsou zvyklí na jiné kočičky a pejsky. Mají za sebou kompletně tzv. veterinární kolečko, a proto je nabízíme do adopce – ideálně některé ze sourozenců spolu, anebo do domácnosti, kde již nějaká kočička či kocourek žije. (Samotným by jim v novém domově bylo pravděpodobně příliš smutno.) Pouze do zabezpečených podmínek.

U Cowleyho se bohužel projevily neurologické potíže. Na základě virového onemocnění dočasně ztratil hybnost. Teta Irena to ale nevzdala a my s ní. Léčba je zdlouhavá, ale společně s různými druhy rehabilitací pomalinku ukazuje, že zabírá. Z tohoto důvodu zatím Cowleyho vyndaváme z aktivní nabídky. A třeba se najde někdo, kdo ho během jeho léčby kmotrovsky podpoří. Všichni bychom za to byli moc rádi.
Cowley by tedy kromě dárku moc ocenil i příspěvky do mističky, které by byly použity na jeho dlouhé léčení.
Dárek 1 100 Kč check
Má v misce 1 500 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Anonymní dárce 1 100 Kč

Miska

  • Ludmila Trčková 200 Kč
  • Zdeňka Nová 600 Kč
  • Gabriela Krohova 600 Kč
  • Dejová Soňa 100 Kč

Více o organizaci

Název

Svoboda zvířat Plzeň

Adresa

Bzenecká 1, 32300 Plzeň

Číslo účtu

2500893377/2010

Variabilní symbol kočky

120028673