Olivie

Olivie z Kunratic

Adoptovat Kočku

Jmenuji se Olivie. Přijela jsem do Catek v únoru. Pocházím z kapku divného místa, z domu, kde žije několik desítek koček. Jen nás - koťat - tam bylo asi 30. Pán, kterému dům patří, nás měl rád, snažil se, abychom neměli hlad a měli kde hlavu složit, ale situace se mu kapku vymkla z rukou. Naštěstí se našla paní, která se rozhodla naši situaci změnit. Zaplatila kastrace pro dospělé kočky a zařídila, aby koťata dostala šanci na nový život. Domluvila se v Catkách, aby to celé pomohli zařídit.

V minulém životě jsem neměla žádnou pořádnou péči a nikdo mě neléčil, když jsem onemocněla. Nemoc mi zničila oko – tak jsem teď kočka jednoočka. Ale v ničem mi to nepřekáží. Můj nový život se mi líbí. Mám tu kamarády a plnou misku a už je mi jasné, že v budoucnu chci být kočkou domácí v „normální“ rodině.

Hledám nový domov. Ráda bych si do něj sebou vzala někoho ze svých kamarádů z depozita. Ale mohla bych se spřátelit i s vaší kočičkou či kocourkem podobného věku. Určitě budu potřebovat nějaký čas a vaši trpělivost, abych se zabydlela a získala k vám důvěru.

Dárek 864 Kč check
Má v misce 5 700 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Jaroslava Pachlová 864 Kč

Miska

  • Anonymní dárce 400 Kč
  • Marie Hrdlička Prixová 300 Kč
  • Hedvika Fuksová 5 000 Kč

Více o organizaci

Název

CATKY z.s. - Praha

Adopce kočky

Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci CATKY z.s. - Praha:

Adresa

Úhlavská 599/30, Kunratice, 148 00 Praha 4

Číslo účtu

2500698774/2010

Variabilní symbol kočky

360030078