Ned ze Zimohradu se k nám dostal spolu se svými sestřičkami Aryou a Sansou jako cca třítýdenní koťátko. Všichni krásně prospívali, ale v létě je schvátila viróza a od té doby trpí na průjmy. Byly u nich zjištěny giardie, které jim totálně rozházely metabolismus, proto potřebují speciální gastro dietu. Možná právě kvůli gastro dietě zatím svůj domov našla jen Arya, Ned se ségrou na něj stále čekají.
Nedík je ukecaný, hravý kocourek. Má plno energie a rád vymýšlí s ostatními chlupáči blbosti :)
Kočičí naděje z.s. – Praha
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí naděje z.s. – Praha:
Praha Bohnice
2100566086/2010
200034198
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).