Ederek

Ederek z Hradce

Dne 1. 3. 2023 byl královéhradeckým depozitem přijat asi roční kocourek Eder. Byl nalezen v příkopě u Chrudimi velmi hlasitě plačící se zlomenou nohou, navíc pokrytý blechami a klíšťaty.

Nálezkyně oběhla celou ves, dala letáky, ale kocourek samozřejmě nikoho není a obec to nezajímalo. Rovněž osud kocourka nezajímal ani žádný další útulek nebo blízké depozitum. Paní, sama těžce nemocná, si ho nechat nemohla, a tak přijel ke mně, i když jsem už opravdu žádnou kočku vzhledem ke svému věku přijímat nechtěla.

Ederek se podrobil důkladnému veterinárnímu vyšetření a při rentgenu nemocné nožičky ortoped zjistil, že je potřeba operovat co nejdříve. Druhý den byl tedy operován, nožička sešroubována dvěma železy, ale protože zranění již bylo staré, nožička zůstala kratší a Ederek lehce kulhá.

Kocourek již je v pořádku, byl velmi statečný a hodný. Stal se z něj krasavec, který hledá nový domov. Jednou již umístěn byl, ale po týdnu se mi vrátil s tím, že je v bytě moc teplo a kocourek by tam byl nespokojený.

Dárek 792 Kč check
Má v misce 0 Kč
Přisypat do misky

Kočce Přispěli

Dárek

  • Míša a Rozinka 792 Kč

Více o organizaci

Název

Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové

Adresa

Hradec Králové

Číslo účtu

2100566086/2010

Variabilní symbol kočky

203034284