Carella je opravdu fešák. Kožíšek v kombinaci starého stříbra s bílou, milý sympatický čumáček.
Carella je také hodný, mírný, kamarádský, mazlivý, přiměřeně akční. Svého člověka rád doprovází, spí s ním v posteli.
Nějaký čas trvalo, než jsme si všimli, že Carellovi přece jen k absolutní dokonalosti něco chybí.
Kočičí obratnosti a šikovnosti se mu dostalo o dost méně, než je obvyklé. I výskok na židli si musí dlouho vyměřovat, a cestu opačným směrem taky. Přemýšlet potřebuje i nad hygienickými návyky. A občas to nevymyslí úplně dobře.
Ale je to kocour, na kterého se nemůžete zlobit.
Jako dárek si přeje granulky.
CATKY z.s.
Poděbrady, Na Hrázi 681
2100698775/2010
350034648
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).