Ahoj, já jsem Barunka. Původně mě chtěli jen odchytit, vykastrovat a pak bych zase bydlela venku a nechávala se krmit od hodné paní. Jenže ta paní, která mě odchytla, si všimla něčeho divného na mém zátylku. Pravděpodobně šlo o pozůstatek rvačky nebo podráždění od klíštěte. Každopádně rána se zanítila a potřebovala ošetřit. Veterinář se rozhodl ránu vyčistit a zašít. Jenže to bych nebyla já, kdyby to proběhlo bez komplikací. Několikrát jsem si stehy zvládla roztrhnout, až útulková teta dostala radu, že bude lepší ránu překrýt, mazat a nechat ji pomalu hojit.
Ten čas navíc mi ale vlastně jen prospěl. Teď čekám v dočasné péči, pomalu se zotavuji, zvykám si na nové prostředí a tiše doufám, že si mě brzy někdo vybere jako svou vlastní kočičí parťačku.
Cool Critters z.s.
Kadlín
2201832152 / 2010
700034790
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).