Lady pochází z místa, kde se kočky rodily do strachu a nejistoty. Dlouho žila ve světě, kde lidé nebyli synonymem bezpečí. Dnes nám ale krásně otevírá své srdce – začíná si užívat lidskou přítomnost, vítá nás zvednutým ocáskem a nastavuje hlavičku k podrbání.
Ladynka má moc ráda plnou mističku a proto by si jako dárek přála papání, které miluje.
Fousky z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Fousky z.s.:
Plzeň-Střed
2801001352/2010
2324035528
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Applaws ve vývaru konzervy 24 x 156 g (kuře a sýr)
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).