Matylda byla přijata z Černičí. Matylda je mladá kotěcí slečna, které je všude plno. Je velmi hravá, akční a umazlená, takže musí být u všeho. Ráda se honí za provázky, řádí na koulodráze nebo dovádí s ostatními kočičími kamarády. Je naprosto nebojácná a každou návštěvu si ihned omotá kolem tlapky. Každý obdivuje její úžasnou a milou povahu. Hledá domov pouze v bezpečných bytových podmínkách. Ideálně se ségrou Magdalenou, ale není to podmínkou.
Matylda by si přála oblíbené konzervičky Applaws. Bude ráda i za přisypání do mističky. Děkujeme.
Mikeš HB - Pelhřimov
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Mikeš HB - Pelhřimov:
Pelhřimov
2702027610/2010
888035685
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).