Chlupík je malý cca dvouměsíční kocourek. Se svými sestřičkami Kopretinkou a Sedmikráskou byl odložen v parku, kde byli večer nalezeni a odneseni k nám. Kocourek byl prochladlí a hladoví, neustále ocucával deku, kde hledal cecíky. Chlupík ani jeho setřičky neuměli ještě sami jíst, proto pili kočičí mléko z lahvičky. Stále jim chybí kočičí máma. Všichni si rádi hrají s kuličkami a jinými kočičími hračkami. Rádi odpočívají i ve vyhřívaném pelíšku. Až kocourek doroste, budeme pro něj hledat vhodný domov. Nyní se již snaží ochutnávat kapsičky a granule. Moc by si přál konzervy Ontario.
Mňau SOS
Orlické nábřeží 1191, 565 01 Choceň
115-8166190277/0100
113035831
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Konzerva Ontario junior 95 g 20 x
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).