Dne 15.5.2025 přijalo královéhradecké depozitum mladého kocourka Kubíka.
Kubíček byl nalezen u jednoho z krmných míst na Benešovce v Hradci Králové, kde ho někdo zřejmě vyhodil. Držel se na místě, netoulal se a čekal na záchranu.
Když ani za tři týdny se nehnul z místa, zavolala mi krmička, zda bych ho nedala na své stránky a nehledala pro něj azyl. To jsem hned udělala, ale ani tak se neozval nikdo, kdo by tak krásnému a hodnému kocourkovi chtěl pomoci.
Ale, protože jsem už o něm věděla, nemohla jsem ho tam déle nechávat, bylo to u hlavní silnice a hrozilo mu nebezpečí.
A tak se Kubíček záchrany dočkal, byl odchycen, což bylo velmi jednoduché, sám do přepravky vlezl a odjel rovnou na veterinu. Po důkladném vyšetření, testování a a prvním očkování na veterině přijel do mého depozita.
Zpočátku se bál a nejedl, i když přítulný byl hned, ale věřila jsem, že si snad brzy zvykne i na ostatní kočky.
Nyní je již v pohodě, papá pěkně, mazlí se stále a je prostě úžasný.
Nejvíc mu chutná Felix Fantastik dvojnásobná pochoutka, proto dostane dvě kabičky, celkem 36 kapsiček (232 Kč+152 Kč)
Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové:
Hradec Králové
2100566086/2010
203036262
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).