Sněhulka je jedním z odlovených koťat kočičky Vločky. Jako jedinou ji Vločka nestihla naučit, že od lidí je třeba se držet stranou. Sněhulka je velký mazel, ale také dokáže být ve společnosti ostatních koťat pěknou čerticí.
Zatím ještě musí zůstat nějakou dobu v karanténě, ale hned jak to půjde, bude hledat ty nejlepší podnájemníky na světě, protože jen takové si zaslouží. Ne proto, že je líbivá a malinká, ale proto, že toho od narození nezažila moc hezkého a je na čase, aby se to obrátilo. Prostě proto, že je to velké zlatíčko. Poprosí o granulky pro koťátka.
Šance pro kočku z.s.
Hrádecká parcela číslo 2237 / 1, 342 01 Sušice
2000952043/2010
400000037
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).