Geben se narodil 1.4.2025 v areálu firmy, odkud byl společně se svojí maminkou a sourozenci převezen k nám. Z Gebenka vyrostl statný krásný kocourek. U nás jsou všichni mouráčci skoro k nerozeznání, ale při mazlení si Gebenka nikdy nespletu. Jeho něžné okusování ruky a hluboké vrnění je nezaměnitelné. Je to opravdu sladký mazlíček. Geben je očkovaný i kastrovaný. Velkou radost by mu udělaly masové konzervy.
Kočičí naděje - Chrudimské tlapky
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí naděje - Chrudimské tlapky:
Chrudim
2100566086/2010
201037000
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).