Kočička byla nalezena vysoce březí, paní, které nebyl její osud lhostejný, sháněla někoho, kdy by se postaral o ni i koťátka. Než jsme zorganizovali odchyt a převoz, kočička porodila. Bohužel se o koťátka "postarali" místní... :( Je vám jasné jak. A ještě lhali, že oni o tom nic neví.
Po příjmu jsme nechali udělat ultrazvuk, skutečně byla chvilku po porodu. I během vyšetření vrněla a mazlila se. Je to to nejvděčnější stvoření, jaké jsme viděli. Saschi jsme dávali dlouho dohromady. Nejprve aby získala tu správnou hmotnost (tu už má tedy téměř dvakrát 😹), pak ji trápilo očičko, takže operace. Pomohla, ovšem neodstranila problém kompletně. Pak se jí na levém oušku něco vytvořilo... Novotvar. Nechali jsme udělat histologické vyšetření. Naštěstí negativní. Ovšem novotvar musel pryč, takže s ním i větší část ouška.
Povahově je to to nejmilejší a nejvděčnější mazlivé zvířátko, které si už zaslouží jen to dobré. S ohledem na její věk a zdravotní stav u nás zůstala v adopci na dálku a funguje jako ta nejlepší teta pro všechny další nalezence.
Kočičí svět - depozita
Žerovice
2102958323/2010
120037693
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).