Žanetka

Žanetka ze Šonova

27. 12. 2024 jsme přivezli kočičku, kterou našla paní v zalepené krabici poblíž frekventované silnice. Byla vymrzlá, nešťastná a hladová. Děkujeme městské policii v Jaroměři, že kočičku neodmítla a předala nám ji. Doma se trochu ohřála, mazlí se, kdykoliv jdeme okolo.

Žanetka měla svrab, strupy po celém tělíčku a spoustu blech. Na veterině odhadli věk na šest až sedm let. Vypadalo to, že má nádor na bříšku, ale to se nakonec nepotvrdilo. Zřejmě měla jen zánět po tom, co jí odebrali koťátka :-(.

Žanetka by si zasloužila nový domov, ale raději jen někde v okolí depozita. Netušíme, jak se bude v jiném prostředí chovat. U nás totiž tráví čas jen v koupelně, vůbec nechodí dolů z pračky :-(. Možná by se jí v klidném domově dařilo dobře. Zřejmě se bojí velkého množství kočiček a ruchu.

Žanetka by moc ráda našla pod stromečkem konzervičky Cosma.

 

Dárek 399 Kč check
Má v misce 600 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Jani 399 Kč

Miska

  • Jana Růžičková 600 Kč

Více o organizaci

Název

Šonovské depozitum

Adresa

Šonov u Nového Města nad Metují 173, 549 08 Provodov-Šonov

Číslo účtu

2200859484/2010

Variabilní symbol kočky

424038764