Lior je malý a věčně hladový klučík, který má ze všeho nejvíc rád právě jídlo. Na fotce je sice ještě menší, ale jeho hodný Ježíšek pak obdrží samozřejmě foto aktuální. Je kontaktní a zvídavé povahy. Do nového domova by mohl s některým z pěti sourozenců, aby mu nebylo smutno.
Je kompletně očkovaný a po udělání inzerce bude přidán odkaz. Nový domov ho čeká po kastraci v příštím roce.
O konzervy se možná i podělí, nenasyta jeden....
Kočky v nouzi na Jesenicku
Vápenná
2602093469 / 2010
500039520
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).