Cukřenka je skoro celá bílá kočička, která byla odchycena se svým údajným bráškou Evženem. Když jsme je viděli poprvé, tulili se vyděšeně k sobě. Oba byli odchyceni ve firmě Kovokon Kunovice.
Je narozená asi v srpnu roku 2025, u nás v útulku je od března. Je již vykastrovaná, testovaná, čipovaná a plně očkovaná. Kdyby žila dál ve firmě, už by byla březí. Stejně jako bráška Evžen je zatím plachá a hodně bázlivá, ale je to teprve odrostlé koťátko, takže věříme, že se ji podaří vymazlit.
Určitě bude hledat domov, ale velmi trpělivý a milující, nejlepší by bylo, kdyby mohla jít do domova s rezavým bráškem Evženem.
Přála by si dobré konzervy. Moc děkuje.
Kočičí depozitum Flíček, z.s.
Nedakonice 99
2200591385/2010
340040780
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Wild Freedom Adult 6 x 800 g – bez obilovin
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).