Pinocchio je kocourek z Kejžlice, z místa, kde se kočky rozmnožily a byly tam vnímány jako velmi nežádoucí. Pinocchio je kocourek k lidem bázlivější, nemá vůbec potřebu navazovat vztah a není divu: od koťátka znal první měsíce života jen to, že ho lidé kolem sebe vůbec nechtěli, a tak si k nim vytvořil ze strachu odstup. Proto by uvítal domov, kde by měl více volnosti a bylo by jen na něm, zda by se to časem změnilo a k člověku si našel cestu, nebo by žil šťastným svobodnějším životem. Potřebuje jen lásku, plnou misku, místečko doma. Je to velice nenáročný klučina. Nevadí kočičí kamarád, nevadí ale ani kdyby byl sám. Určitě není s ohledem na svou povahu vhodný do domácnosti s malými dětmi. Domov hledá v bezpečné lokalitě bez provozu aj. s možností trávit čas jak doma, tak libovolně být i venku.
Moc by uvítal konzervy v želé, moc děkujeme.
Mikeš HB
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Mikeš HB:
Kokořínská 2487, 580 01 Havlíčkův Brod
2803275162 / 2010
390040849
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Cosma Thai/Asia v želé 12 x 400 g
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).