Otík

Otík z Dobříšska

Otík k nám přišel od majitelky, která se ho vzdala a předala ho do péče k nám.  Důvodem, proč se ho vzdala, bylo postižení kocourka. Otík neměl v zadních nohách cit a tahal je za sebou. Vůbec nemohl chodit.  Veterinář jí doporučil utracení. Majitelka nám řekla, že Otík měl úraz, spadl a naštípl si páteř. Vzali jsme Otíka ke specialistovi, neurologovi. Ten zjistil, že páteř má Otík nezlomenou. Pouze má velmi řídké kosti, kdy se mu páteř prohnula. Proto Otík tahal zadní nohy za sebou. Vše bylo způsobeno nevhodnou stravou. Lékař nám ukázal, jak máme s Otíkem rehabilitovat. Koupili jsme mu správnou stravu a nyní je na tom Otík o mnoho lépe. Už chodí, ale nožičky má zatím ještě nestabilní. Stále je v péči neurologa. V léčbě postupujeme dle jeho instrukcí a doufáme, že Otíka uzdravíme.  Otík není zatím k adopci.  

Dárek 297 Kč check
Má v misce 1 300 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • EVA 297 Kč

Miska

  • Václav Kysela 600 Kč
  • Petr Baudyš 600 Kč
  • Silvia M. 100 Kč

Více o organizaci

Název

Spolek na ochranu zvířat Dobříšsko z.s.

Adresa

Dobříš