Manu jsme vzali na útulek, protože jsme zjistili, že její mamča ji a její sourozence porodila v byvalé zřícenině nádražního domku. Ten bývalý domek ovšem stojí u hlavní silnice, železniční tratě a autobusového nádraží. Takže lokalita absolutně nevhodná pro koťata. Ovšem jak to často bývá, mezi bandou koťátek je jedno, které je povahově úplně jiné, než jeho sourozenci. Tak je to i s Manuelkou. Manča je na lidi zvědavá, ale absolutně nekontaktní. Užijete si ji pouze, když vezmete do ruky hračku, to ji velmi zajíma. Miluje, když jí házíte míčky, nebo zmuchlané papírky. Ale fyzický kontakt, pohlazení..noo na to můžete zapomenout :) Co miluje, jsou kočky, jídlo, pohyb a akce :) Zatím je pouze k virtuální adopci, uvidíme, zda se rozkouká.
Byla by moc vděčná za balení Falixe, který jí moc chutná. Děkujeme!
Láskou ke kočkám z.s.
Sokolov
115-0302440247/0100
270040990
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Megapack Felix Fantastic kapsičky 80 x 85 g
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).