Kočička Surnia je jemná a velice plachá kočička. Po svých zkušenostech s lidmi, které jako malé koťátko zažila, jim nikdy nezačala plně věřit.
Má ale svoji sestru Athenu, která je její největší a nejvěrněší oporou.
A protože tady vyrůstá spolu s kočičími miminky, a sama má vše, co potřebuje, přála by si pro své malinkaté kamarády mlíčko. Mlíčko, bez kterého by nedokázali přežít. Moc děkuje!
Bez maminky z.s.
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Bez maminky z.s.:
Přerov
2201667003/2010
2525041624
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
Royal Canin Babycat Milk
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).