Jmenuji se Deblínek a i když mi v důsledku srážky s autem nefungují zadní nožičky (a pár dalších důležitých věcí v tělíčku), rozhodl jsem se, že to nevzdám a budu si užívat života.
Takže jsem u hodné tety, která se stará jen o mě, a i tyhle kapsičky budou jenom pro mě. I když bych se samozřejmě rozdělil, kdyby to bylo potřeba :-)
Kočičí domov Sissi, z.s.
Křoví
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).