Ahoj milí jarňáčci,
jmenuji se Anýzka. Mé kočičí sudičky mi toho nadělily pořádně. Jsem černá, FeLV pozitivní, chybí mi packa a mám zasažená střeva, takže mám průjmy. To nechceš… :( Už se ale držím strašně dlouho. Loni jsem měla zdravotní kolaps, ale zvládla jsme se z toho vykřesat, a tak jsem stále tady! :)
Moc bych si přála papáníčko a korunky do misky. Pro tetu je platba veterinární péče opravdu náročná. Je nás moc a jsme nemocní. Ráda bych tetě trochu pomohla za to, jak se o mě stará, ale nemám jak. Proto vás prosím a moc děkuji. :)
Pac a pusu, Anýzka
Destiny Pet z.s.
Žernovka
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).