Šebestová

Šebestová ze Sluníčka

Adoptovat Kočku

Šebestová je krásná mourovatá dáma s vlastní hlavou. Jako koťátko ji trápila rýma a zanícená očička, ale to má dávno za sebou — dnes je zdravá a spokojená. Ve Sluníčku je už nějakou dobu, protože lidskou společnost příliš nevyhledává. Není to ale proto, že by byla zlá — jen potřebuje čas a správnou partu.

V novém domově by Šebestová ocenila kočičí kamarádku, která jí dodá odvahu, a trpělivého páníčka, který na ni nebude spěchat. Kdo jí tu trpělivost dá, získá věrnou společnici.

Šebinčin příběh

Šebestová přišla na svět někde v zahradě v Dobříni ve Sluneční ulici. Asi tři a půl měsíční koťata — mourovatí sourozenci Mach a Šebestová — začala chodit na zahradu jednoho domu pro jídlo. Majitelka se je pokusila ochočit, aby jim mohla najít domov, ale plachá koťátka si na socializaci příliš nepotrpěla.

Nakonec oba zamířili do Sluníčka. Cestou absolvovali léčbu rýmy, zanícená očička si však vyžádala další kolo péče. Oba jsou nádherní mourci a věříme, že si k člověku cestu najdou — bude to chtít jen trochu trpělivosti, laskavosti a hodně lásky.

Šebestové bychom v rámci dalšího májového kočičího přání ve Sluníčku rádi koupili kapsičky Miamor Ragout Royal.

Dárek 324 Kč check
Koupit dárek
Má v misce 0 Kč
Přisypat do misky

Více o organizaci

Název

Kočičí domov Sluníčko z.s.

Adopce kočky

Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí domov Sluníčko z.s.:

Adresa

Sokolská 158, 413 01 Dobříň

Číslo účtu

2500438542/2010

Variabilní symbol kočky

230042076