Kocourek Očko se narodil na krmném místě v zahrádkářské kolonii U Trojice v Pardubicích (jeho maminka je již kastrovaná). Bohužel onemocněl kalicivirózou, nemohl jíst, a proto musel podstoupit léčbu. Nyní je už zdravý a plný energie.
Během léčení se projevil jako velký mazlík a přítula, a proto jej nebudeme vracet do původní lokality, ale po očkování bude zařazen do adopčního programu.
Jako dárek by si Očko přál paštiy zn. animonda, které mu moc chutnají. Děkujeme.
Kočičí miniazyl Fredy (Kočičí naděje z.s.)
Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí miniazyl Fredy (Kočičí naděje z.s.):
Pardubice
2100566086/2010
131042305
Koupit dárek znamená poslat kočce na účet peníze na dárek, který si přeje:
2x paštiky animonda Vom Feinsten 6x 100g
Odkaz na dárekPo odeslání formuláře bude dárek rezervován a na Vámi uvedenou e-mailovou adresu budou zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).
Naplnit misku znamená poslat kočce příspěvek na její pobyt v organizaci. Péče o zdravou kočku stojí kolem 600 korun za měsíc a organizace se starají o desítky koček, příspěvek v jakékoliv hodnotě je tedy velmi vítaný. Děkujeme!
Po odeslání formuláře budou na Vámi uvedenou e-mailovou adresu zaslány informace potřebné k platbě (číslo účtu, variabilní symbol).