Merlin

Merlin z Hradce

Adoptovat Kočku

Merlin je mladší ze dvou překrásných kurilských bratrů, které  jsem do svého královéhradeckého depozita přijala zpět dne 9.5.2019. Merlin je kurilský bobtail, černě tygrovaný s bílou, nyní tříletý, narozený 25.12.2016. Kurilský bobtail je velmi vzácné plemeno - zepředu jako divoký rys, zezadu jako králík. Do depozita jsem je prvně přivezla v květnu  2018 z velmi neutěšených poměrů, hubené, zablešené, nevykastrované, nenaočkované...
Dala jsem je po všech směrech do pořádku...a umístila. Oba jsou nádherní a byli v novém domově, kam odešli v červnu 2018, i velmi opečovávaní, byl to domov snů, ale pak se narodilo další děťátko - a když předchozí dětičky jsou zcela bez problémů, tento mrňous problémy bohužel má. Rodiče se nechtěli kocourků zbavit, koupili i čističku vzduchu, ale chlapeček byl stále osypaný ekzémem - a tak si kluci museli opět sbalit své ranečky a vrátit se ke mně. Když jsem je přijímala, všichni jsme brečeli... A tak budou kluci hledat nový domov. Jsou, samozřejmě, nadstandardně očkovaní, testovaní, kastrovaní.
Po příjezdu byli oba nesmírně smutní a vystresovaní, především Merlin. Zanedlouho se však se mnou začali mazlit a nyní jsou již z obou neuvěřitelní mazlíčci. Rádi spí v posteli, dávají mi pusinky, běhají po obrovské voliéře. Oba kurilské obry umístím jen spolu, dělit je nikdy nebudu, jsou na sobě velmi závislí. Nový domov ale pro ně musí být prostorný a hlavně bezpečný a mezi zájemci budu opět vybírat velmi pečlivě a obezřetně. Do nabídky jsem je znovu dala až po několika měsících pobytu v depozitu, v prosinci 2019.

Dárek 298 Kč check
Má v misce 400 Kč

Kočce Přispěli

Dárek

  • Ilona Fikoczková 298 Kč

Miska

  • Hana Pálková 400 Kč

Více o útulku

Název

Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové

Adopce kočky

Pokud máte zájem o adopci kočky, kontaktujte přímo organizaci Kočičí naděje z.s. – Hradec Králové:

Adresa

Hradec Králové

Číslo účtu

2100566086/2010

Variabilní symbol kočky

203009461