Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2022 skončila akce Jaro 2022. Obdarovali jste 1 632 koček a přispěli 2 109 786 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Amálka

Amálka

z Ronova 

Amálce byl pouhý měsíc, když ji nějaký "dobrák" i se sourozenci vyhodil doprostřed posekaného pole v těch největších vedrech. 4 dny je tam lidé vídali na stejném místě, než někdo zasáhl. Koťátka přijela k nám, a protože byla maličká, dostávala kotěcí…

Hledá domov
Alex

Alex

z Ronova 

Alexovi byl pouhý měsíc, když ho nějaký "dobrák" i se sourozenci vyhodil doprostřed posekaného pole v těch největších vedrech. 4 dny je tam lidé vídali na stejném místě, než někdo zasáhl. Koťátka přijela k nám, a protože byla maličká, dostávala kotěc…

Hledá domov
Cézar

Cézar

z Ronova 

Cézar byl nalezen jako 3týdenní miminko se svými dvěma sourozenci. Všichni byli na lahvičce a vůbec nebylo jisté, jestli to zvládnou, protože se u nás v depozitu v té době objevila panleukopenie. Díky bohu to však vše zvládl a je z něj silný, zdravý …

Dita

Dita

z Ronova 

Dita se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. I se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Dituška je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj vlastní milující domov.

Erika

Erika

z Ronova 

Erika a její sestra Elenka pocházejí ze zahrádkářské kolonie v Hradci Králové. K nám se dostaly, když jim byly cca 3 měsíce. Erička je očkovaná, odčervená, testovaná i kastrovaná a hledá si svůj milující domov.  

Hledá domov
Jůlinka

Jůlinka

z Ronova 

Jůlinka se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. Se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Jůlinka je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji ještě čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj milující domov.

Lenička

Lenička

z Ronova 

Lenička a její sestřička byly nalezeny jako miminka na začátku května 2021 a obě přivezeny k nám. Lenička byla šikovná a u náhradní maminky se jí dařilo dobře, její sestřička se nedokázala přisát, a tak byla krmena uměle. Z Leničky vyrostla krásná ko…

Hledá domov
Leonka

Leonka

z Ronova 

Leonka se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. I se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Leonka je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj vlastní milující domov.

Max

Max

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Max je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Pepa

Pepa

z Ronova 

Pepa se narodil cca před 4 lety, byl to toulavý kocour, který toužil po mazlení a teplém domově. Přijel k nám, hned byl odčervený a postupem času podstoupil očkování, testování i kastraci. Pepa si může hledat milující rodinu, nejlépe bez malých dětí.

Hledá domov
Poseidon

Poseidon

z Ronova 

Poseidon žil se svojí divokou maminkou a 2 sourozenci v jedné kůlně pod střechou, kam nebyl skoro žádný přístup, koťata tak byla odkázána jen na to, co jim donesla jejich mamina. Když se sehnal odchyt, podařilo se odchytit kočičí mámu a 2 koťátka, za…

Hledá domov
Stela

Stela

z Ronova 

18. 12. 2021 přijalo Ronovské depozitum 2 koťátka, holčičky, které již u nás měly svou sestru Šarlotu – koťata se prostě nedala odchytit najednou. Ze Stely roste černá kráska, je očkovaná, testovaná a zanedlouho ji čeká kastrace, pak si bude moci hle…

Škubánek

Škubánek

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Škubánek je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štefan

Štefan

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štefan je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štěpánek

Štěpánek

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štěpánek je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štěpánka

Štěpánka

z Ronova 

Narodila se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štěpánka je dnes dospělá kočička, která je očkovaná, testovaná a kastrovaná. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaná a je to mazel. 

Hledá domov