Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

Na této stránce vidíte profily útulkových koček. Až do 20. 5. 2022 můžete kočkám splnit jejich přání nebo přispět na jejich pobyt v útulku. Nejlepším dárkem je však nový domov. Kočky označené "hledá domov" si můžete okamžitě adoptovat. Také je možné přispět na některý z velkých projektů.

Na dárek čeká ještě 194 koček, přispěli jste 1 301 128 Kč.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Alex

Alex

z Ronova 

Alexovi byl pouhý měsíc, když ho nějaký "dobrák" i se sourozenci vyhodil doprostřed posekaného pole v těch největších vedrech. 4 dny je tam lidé vídali na stejném místě, než někdo zasáhl. Koťátka přijela k nám, a protože byla maličká, dostávala kotěc…

Hledá domov
Dita

Dita

z Ronova 

Dita se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. I se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Dituška je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj vlastní milující domov.

Erika

Erika

z Ronova 

Erika a její sestra Elenka pocházejí ze zahrádkářské kolonie v Hradci Králové. K nám se dostaly, když jim byly cca 3 měsíce. Erička je očkovaná, odčervená, testovaná i kastrovaná a hledá si svůj milující domov.  

Hledá domov
Jůlinka

Jůlinka

z Ronova 

Jůlinka se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. Se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Jůlinka je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji ještě čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj milující domov.

Leonka

Leonka

z Ronova 

Leonka se narodila 11. 9. 2021 divoké kočce. I se svými sestrami byla odchycena a převezena k nám do depozita. Leonka je již naočkovaná, odčervená i testovaná, zanedlouho ji čeká kastrace a pak si bude moci hledat svůj vlastní milující domov.

Mája

Mája

z Ronova 

Mája se narodila v dubnu 2020. Byla odchycená v rámci kastračního programu. Bohužel zpět nemohla být vrácena, a tak zůstala u nás. Mája byla nesmírně divoká kočička, která se strašně bála, a tak i útočila. Dnes už je jiná, ráda se mazlí a dokonce si…

Hledá domov
Max

Max

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Max je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Monička

Monička

z Ronova 

16. 4. přijalo Ronovské depozitum kočičku se 4 měsíčními koťaty. Kočička jde příští pátek na kastraci, jak budou koťátka samostatná, vrátí se zpět a prťata zůstanou u nás.Kočička už má zařízený domov, takže na ulici nezůstane!

Pepa

Pepa

z Ronova 

Pepa se narodil cca před 4 lety, byl to toulavý kocour, který toužil po mazlení a teplém domově. Přijel k nám, hned byl odčervený a postupem času podstoupil očkování, testování i kastraci. Pepa si může hledat milující rodinu, nejlépe bez malých dětí.

Hledá domov
Poseidon

Poseidon

z Ronova 

Poseidon žil se svojí divokou maminkou a 2 sourozenci v jedné kůlně pod střechou, kam nebyl skoro žádný přístup, koťata tak byla odkázána jen na to, co jim donesla jejich mamina. Když se sehnal odchyt, podařilo se odchytit kočičí mámu a 2 koťátka, za…

Hledá domov
Stela

Stela

z Ronova 

18. 12. 2021 přijalo Ronovské depozitum 2 koťátka, holčičky, které již u nás měly svou sestru Šarlotu – koťata se prostě nedala odchytit najednou. Ze Stely roste černá kráska, je očkovaná, testovaná a zanedlouho ji čeká kastrace, pak si bude moci hle…

Škubánek

Škubánek

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Škubánek je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štefan

Štefan

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štefan je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štěpánek

Štěpánek

z Ronova 

Narodil se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štěpánek je dnes dospělý kocourek, který je očkovaný, testovaný a kastrovaný. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaný a je to mazel. 

Hledá domov
Štěpánka

Štěpánka

z Ronova 

Narodila se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Štěpánka je dnes dospělá kočička, která je očkovaná, testovaná a kastrovaná. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaná a je to mazel. 

Hledá domov
Viktorka

Viktorka

z Ronova 

Narodila se 4. 5. 2021 kočičce, která se k nám dostala jako vysokobřezí. Viktorka je dnes dospělá kočička, která je očkovaná, testovaná a kastrovaná. Hledá si nový domov, a to pouze v bytě, protože je tak vychovaná a je to mazel. 

Hledá domov