Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2023 skončila akce Vánoce 2022. Obdarovali jste 3 382 koček a přispěli 4 201 820 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Rudolf

Rudolf

z Bohnic 

Rudolf je krásný kocour, chybí mu sice jedno očičko, ale na kráse mu to rozhodně neubírá. Je velmi chytrý a milý, má rád společnost dalších koček a lidskou pozornost. Rudolf si moc rád užívá sluníčko ve venkovní voliéře a každou návštěvu hned vítá. R…

Bělík

Bělík

z Bohnic 

Bělík je starší kocour, rád se mazlí a užívá si lidskou pozornost anebo se vyhřívá na sluníčku ve venkovní voliéře. Bělík už nemá skoro žádné zuby a tak by si rád pochutnal na oblíbených kapsičkách. Děkujeme.

Mireček

Mireček

z Bohnic 

Mireček je statný kocour v nejlepších letech. Moudrý a klidný Mireček má rád lidskou i kočičí společnost. S ostatními kočkami lehávají v pelíšku a vzájemně se hřejí. Od lidí se Mireček nechá rád drbat. Mireček by si pro sebe a své kamarády přál pořád…

Jedlička

Jedlička

z Bohnic 

Jedlička je starší moc milá kočka, která miluje lidskou společnost. Jedli vítá každého příchozího a vyžaduje hlazení a pozornost. S ostatními kočkami vychází dobře. Jedlička by si přála své oblíbené konzervy. Děkujeme.

Radka

Radka

z Bohnic 

Radka je moc miloučká a mazlivá kočička, která se do útulku dostala ještě se svou sestrou Šárkou. Radka měla ošklivou zlomeninu nohy a musela být operována, nyní je ve fázi rehabilitace a doufáme, že packu bude používat normálně.  Radka a Šárka trpí…

Bublina

Bublina

z Bohnic 

Bublina je drobnější černá kočička, je moc šikovná a mazlivá. Bublina má moc ráda lidskou společnost, dobré jídlo a měkký pelíšek :) Bublina by si přála své oblíbené kapsičky. 

Hledá domov
Oldřich

Oldřich

z Bohnic 

Oldřich je kocour, u kterého jsme si po příjmu mysleli, že má určitě plné břicho nádorů anebo tekutiny a je vážně nemocný. Podrobné vyšetření u veterináře však odhalilo, že Oldřich je obézní. Oldřich prostě rád papá a tak nakynul do "rozměrů kočky př…

Hledá domov
Želví

Želví

z Bohnic 

Želví je zdrženlivější kočka, u nových lidí, které nezná, potřebuje čas, aby zjistila, že je vše v pořádku, pak se začne mazlit. Želví má ráda ostatní kočky a tak lidskou společnost až tak nevyhledává. Želví by si pro sebe a své kamárady přála oblíb…

Kačí

Kačí

z Bohnic 

Kačí je moc hezká černobílá kočička, bohužel je však velmi plachá a lidem se vyhýbá. Kačí miluje společnost jiných koček a tak ji nejčastějí najdeme v pelíšku ležící po boku svých kočičích kamarádů.  Kačí by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Sofie

Sofie

z Bohnic 

Sofie je krásná kočka, zpočátku zdrženlivější a opatrná, ale když se ujistí, že žádné nebezpečí nehrozí, tak se mazlit nechá. Potřebuje tedy trpělivý přístup. Sofie má klidnou a nekonfliktní povahu. Sofie by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Ofinka

Ofinka

z Bohnic 

Ofinka je čtrnáctiletá kočka, které jsme před lety našli domov, ovšem nyní se do útulku vrátila kvůli zdravotním problémům. Ofinka je klidná a moc hodná kočka.  Ofinka by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Mišík

Mišík

z Bohnic 

Mišík je krásný kocourek, který lidskou společnost příliš nevyhledává. Mišík se lidí tak trochu bojí a je velmi opatrný. Mišík však dobře vychází s ostatními kočkami a tak by si pro sebe a své kamarády přál oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Černokněžník

Černokněžník

z Bohnic 

Černokněžník je krásný černý kocour s moc milou povahou. Rád se nechává drbat a hladit a vrní u toho jak mašinka.  Černokněžník by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov
Žofie

Žofie

z Bohnic 

Žofie je krásná želvovinová kočka, avšak povahu má spíše plachou a lidskou pozornost příliš nevyhledává. Velmi dobře vychází s ostatními kočkami ve skupině a tak ji ke spokojenému životu v útulku stačí jen plná miska dobrého jídla a sluníčko ve volié…

Fany

Fany

z Bohnic 

Fany je starší kočka, která už chce mít svůj klid. Teplý pelíšek, plná miska a čistý záchůdek - to je přesně to co Fany stačí ke spokojenému důchodu v útulku.  Fany by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Žofka

Žofka

z Bohnic 

Žofka je moc milá a mazlivá kočička, má ráda lidskou společnost a kočičí kamarády. Žofka je moc šikovná a ze všeho nejvíc by si přála nový domov. Radost ji udělají její oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov