Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2022 skončila akce Jaro 2022. Obdarovali jste 1 632 koček a přispěli 2 085 786 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Karlíček

Karlíček

z Bohnic 

Karlíček je úplné mimino, které sotva otevřelo oči. V útulku je se svými sourozenci Jozífkem, Dorotkou a Hermínkou. Maminku jim zajelo auto, a tak jsou odkázani na umělý odchov. Karlíček by si přál mlíčko, protože než z něj vyroste velký kocour, bude…

Dorotka

Dorotka

z Bohnic 

Dorotka je úplné mimino, které sotva otevřelo oči. V útulku je se svými sourozenci Jozífkem, Karlíčkem a Hermínkou. Maminku jim zajelo auto, a tak jsou odkázani na umělý odchov. Dorotka by si přála mlíčko, protože než z ní vyroste velká kočka, bude p…

Ludvík

Ludvík

z Bohnic 

Ludvík je moc šikovný a chytrý kocour, který se velmi rychle adaptoval na režim v útulku. Ludvík je velmi kontaktní a mazlivý, vyžaduje lidskou pozornost. Ludvík by si ze všeho nejvíc přál nový domov, ale radost mu udělá i zásoba jeho oblíbených kapsiček.

Hledá domov
Igor

Igor

z Bohnic 

Igor je krásný kocourek, který se v útulku ocitl teprve nedávno a není úplně spokojený. Igor přijel se svou rodinou z Ukrajiny, ale bohužel nemohl zůstat se svými lidmi. Igor by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Uhlík

Uhlík

z Bohnic 

Uhlík je moc milý mladý kocourek, který se rád mazlí, dovádí s kamarády anebo se vyhřívá na slunku venku ve voliéře. Uhlík by si ze všeho nejvíc přál nový domov, ale bude rád i za kapsičky.

Hledá domov
Bělík

Bělík

z Bohnic 

Bělík je asi pětiletý kocourek, který je úplně hluchý. Bělík je plašší, ale nekonfliktní. Má rád svůj klid, plnou misku a venkovní voliéru. Bělík by si přál své oblíbené kapsičky.

Hledá domov
Bubu

Bubu

z Bohnic 

Bubu je asi desetiletá moc milá kočka, která se do útulku dostala poté, co jí zemřela panička. Bubu by udělaly radost její oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Bojsa

Bojsa

z Bohnic 

Bojsa a Nebojsa jsou velcí kocouři s nádherným nadýchaným kožíškem. Bojsa je velmi mazlivý a zvědavý kocour, který toho hodně spapá, a proto by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Nebojsa

Nebojsa

z Bohnic 

Bojsa a Nebojsa jsou velcí kocouři s nádherným nadýchaným kožíškem. Nebojsa je velmi mazlivý a zvědavý kocour, který toho hodně spapá, a proto by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Amálka

Amálka

z Bohnic 

Amálka je černočerná kočička necelý rok stará. Amálka je mazlivá a hravá, v útulku je se svou sestrou Rozinkou. Amálka by si ze všeho nejvíc přála nový domov, kde by měla kočičího parťáka na hraní. Také by ocenila své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov
Rozárka

Rozárka

z Bohnic 

Rozárka, Šmudlinka a Žofinka jsou tři kočičí slečny, na které se zatím neusmálo štěstí v podobě nového domova, a tak čekají a chvíle si krátí společným dováděním a tropením lumpáren. Všechny tři holky jsou mazlivé, aktivní a hravé, v novém domově by …

Hledá domov
Šmudlinka

Šmudlinka

z Bohnic 

Šmudlinka, Rozárka a Žofinka jsou tři kočičí slečny, na které se zatím neusmálo štěstí v podobě nového domova, a tak čekají a chvíle si krátí společným dováděním a tropením lumpáren. Všechny tři holky jsou mazlivé, aktivní a hravé, v novém domově by …

Hledá domov
Žofinka

Žofinka

z Bohnic 

Žofinka, Rozárka a Šmudlinka jsou tři kočičí slečny, na které se zatím neusmálo štěstí v podobě nového domova, a tak čekají a chvíle si krátí společným dováděním a tropením lumpáren. Všechny tři holky jsou mazlivé, aktivní a hravé, v novém domově by …

Hledá domov
Muro

Muro

z Bohnic 

Muro je starý kocour, ze kterého moudrost čiší na dálku. Co Muro za svůj život prožil, nikdy nezjistíme, ale jistě by bylo zajímavé poslechnout si životní příběh takového kocoura. Muro je klidný a lidí se nebojí. Přál by si své oblíbené kapsičky.

Želmíra

Želmíra

z Bohnic 

Želmíra je krásná želvovinová kočka, zpočátku zdrženlivější a opatrná, ale když se ujistí, že žádné nebezpečí nehrozí, tak se mazlit nechá. Potřebuje tedy trpělivý přístup. Želmíra by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Mamuša

Mamuša

z Bohnic 

Mamuša je krásná starší kočka, která se do útulku dostala ve vysokém stadiu březosti a brzy přivedla na svět dvě krásná koťata. O svá mláďata se vzorně starala, bohužel Mamuša je plašší povahy a lidem stále nedůvěřuje. Koťata Jája a Pája už mají své …

Hledá domov