Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

20. 5. 2024 skončila akce Jaro 2024. Obdarovali jste 1 978 koček a přispěli 2 909 216 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků a spolků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Fanynka

Fanynka

z Bohnic 

Fany je asi pětiletá moc milá kočka, která velmi dobře vychází s dalšími kočkami. Fany je mazlivá a má ráda lidskou společnost. Přála by si své oblíbené konzervy. Děkujeme.

Hledá domov
Mia

Mia

z Bohnic 

Mia je krásná tříbarevka, ovšem velmi plachá. Doufáme, že časem se z ní vyklube mazlivá a přátelská kočka. Zatím má svůj klid, plnou misku a čistý záchůdek, což jí ke štěstí stačí. Mia by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Sváťa

Sváťa

z Bohnic 

Sváťa, Šimon, Miky a Áďa jsou čtyři sourozenci, jeden jako druhý stejně mourovaný. Všichni jsou plašší, nejsou však agresivní a tak doufáme, že brzy uvěří, že lidé jsou i hodní a stanou se z nich mazlíci. Sváťa by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme!

Hledá domov
Šimon

Šimon

z Bohnic 

Sváťa, Šimon, Miky a Áďa jsou čtyři sourozenci, jeden jako druhý stejně mourovaný. Všichni jsou plašší, nejsou však agresivní a tak doufáme, že brzy uvěří, že lidé jsou i hodní a stanou se z nich mazlíci. Šimon by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme!

Hledá domov
Áďa

Áďa

z Bohnic 

Sváťa, Šimon, Miky a Áďa jsou čtyři sourozenci, jeden jako druhý stejně mourovaný. Všichni jsou plašší, nejsou však agresivní a tak doufáme, že brzy uvěří, že lidé jsou i hodní a stanou se z nich mazlíci. Áďa by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov
Šárka

Šárka

z Bohnic 

Šárka je moc miloučká a mazlivá kočička, která se do útulku dostala ještě se svou sestrou Radkou – obě kočičky trpí oční infekcí, jejich léčba je dlouhá a (nejen finačně) náročná. Obě jsou trpělivé a každodenní ošetřovaní zvládají bez problémů. Jsou …

Ilonka

Ilonka

z Bohnic 

Ilonka je moc milá želvovinová kočka, která se jednoho dne ocitla v areálu psychiatrické nemocnice – a tak se dostala k nám do útulku. Ilonka je mazlivá, přátelská a pohodová kočka. Přála by si své oblíbené kapsičky. Děkujeme!

Hledá domov
Boženka

Boženka

z Bohnic 

Božka je mohutná kočičí dáma s vlastním názorem. Božka je nenáročná klidná kočka, která si tak nějak vystačí sama. Ovšem plnou misku a čistý záchůdek dokáže ocenit a svolí i k lehkému pomazlení. 

Mišík

Mišík

z Bohnic 

Mišík je šestiletý krásný kocourek, který lidskou společnost příliš nevyhledává. Mišík se lidí tak trochu bojí a je velmi opatrný. Vychází však dobře s ostatními kočkami, a tak by si pro sebe a své kamarády přál oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Adina

Adina

z Bohnic 

Adina je mourinka plašší povahy, ale věříme, že časem k lidem důvěru získá a bude z ní mazlivá kočka. Adinka by si přála své oblíbené kapsičky, protože jak známo, láska prochází žaludkem. Děkujeme.

Želvina

Želvina

z Bohnic 

Želvina je krásná želvovinová kočička s moc milou povahou. Má ráda lidskou společnost, je mazlivá a moc hodná. Velmi dobře vychází s dalšími kočkami. Želví by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov
Dědulka

Dědulka

z Bohnic 

Dědulka je moc milý starý černý kocour, který většinu dne polehává na škrabadle. Dědulka má rád lidi i kočky. Teď si užívá zaslouženého důchodu v útulku, kde si cení plné misky a tepla. Moc by si přál své oblíbené kapsičky. 

Žolík

Žolík

z Bohnic 

Žolík je asi osmiletý kocour, kterého nalezli zraněného uprostřed polí. V útulku se dal hezky do pořádku a teď už jen vyhlíží svůj nový domov. Žolík je trochu plašší, a tak bude potřebovat trpělivé majitele. Žolík by si přál své oblíbené konzervy. Děkujeme.

Hledá domov
Čertík

Čertík

z Bohnic 

Čertík je kocourek, kterého našli uvnitř motoru auta v psychiatrické nemocnici. Čertík je mladý, šikovný a aktivní kocourek, který dobře vychází s dalšími kočkami. Čertík by si přál své oblíbené kapsičky. Děkujeme. 

Hledá domov
Jaroušek

Jaroušek

z Bohnic 

Jaroušek je dvouletý kocourek, je aktivní a společenský. Má moc rád lidskou pozornost a velmi dobře vychází s dalšími kočkami. Jaroušek je moc milý společník. Přál by si své oblíbené kapsičky. Děkujeme.

Hledá domov
Beáta

Beáta

z Bohnic 

Beátka je moc milá tříbarevka necelý rok stará. Beátka je zpočátku lehce nedůvěřivá a potřebuje chvilinku čas, aby se rozkoukala. Jinak je to moc milá mazlivá kočička, která velice dobře vychází s dalšími kočkami. Beátka by si přála své oblíbené kapsičky. Děkujeme.