Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

21. 5. 2023 skončila akce Jaro 2023. Obdarovali jste 1 862 koček a přispěli 2 554 110 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Albert

Albert

z Liberce 

Jmenuji se Albert a z bráchů jsem ten největší macek. Na to, že jsme všichni plaší, jsem i dost mazel. Přál bych si kvalitní písek, protože velcí macíci dělají velké bobky :)

Hledá domov
Augustýn

Augustýn

z Liberce 

Jsem Augustýn, zprvu se dost bojím, a tak o mě zatím nikdo nemá zájem. Přál bych si léky proti průjmu, který mě nebo moje kámoše někdy přepadne.

Hledá domov
Karlička

Karlička

z Liberce 

Holky o mně říkají, že jsem zlatíčko, a proto mám tak hezké jméno. Potěším každého, kdo se do mě zamiluje a nechá mě vstoupit mu do života. Přála bych si kvalitní písek, abych měla pohodičku a nevířila v depozitu prach :)

Vaneska

Vaneska

z Liberce 

Ahoj, jsem Vaneska. Trpím dysfunkcí ledvin a podle paní veterinářky jsem již měla být za duhovým mostem. Ale já žiju ráda. Přála bych si dietní granule určené pro ledvináře. Pomáhají mi totiž být tu s vámi déle. 

Hledá domov
Pampeliška

Pampeliška

z Liberce 

Ahoj, jsem Pampeliška. Prý musím jíst jen dietní granule, je to vopruz, ale nutnost pro přežití, říkali. Tak si je moc přeju, protože chci být zdravá a uplně nejraději bych našla domov, kde jim nevadí, že mám dietu, zato jsem fajn holka.

Hledá domov
Heřmanka

Heřmanka

z Liberce 

Jsem Heřmanka, milá holka. Na nový domov už čekám hrozně dlouho. Cizích lidí se zprvu bojím, a tak si každý radši vybere nějakou kočku vítací. Někdy jsem z toho ve stresu a je to k po... Proto bych si přála granule na nápravu zažívání, což tu a tam m…

Hledá domov
Binx

Binx

z Liberce 

Ahoj, jsem Binx, tak trošku poseroutka, ale jako myšilov bych se určitě osvědčil! Přál bych si odčervovací tabletky, aby mě netrápili nezvaní hosté. 

Hledá domov
Čičma

Čičma

z Liberce 

Ahoj, jsem Čičma, podle majitelů agresivní bestie, podle dočasných tet miláček s občasnými náladičkami :) Přála bych si kvalitní písek, abych mohla spokojeně bobkovat do záchůdku.

Hledá domov
Cici

Cici

z Liberce 

Jsem Cici a říkají o mně, že jsem až moc krásná na to, abych tvrdla v depozitu. Přála bych si kvalitní písek, abychom s dočasnou tetou nemusely při čištění záchůdku kýchat kvůli prachu. 

Hledá domov
Májulda

Májulda

z Liberce 

Ahoj, jsem Májulda. Holky mi daly takové jméno, protože čekám májová koťátka. Přeji si kvalitní konzervy pro první dokrmování mých koťátek.

Sněhurka

Sněhurka

z Liberce 

Ahoj, jsem bílá, hluchá a přesto jsem se toulala venku. Holky mě pojmenovaly Sněhurka. Přála bych si kvalitní písek, ať v karanténě mám do čeho kakat.

Taliánka

Taliánka

z Liberce 

Ahoj, říkají mi Taliánka. Asi protože jsem na policejní stanici slupla pizzu, co mi dali ti modří kluci. Prý jsem hubená, tak abych nestrádala. Po příjmu jsem u holek v Šanci vypila misku vody, prostě pizzu musíte zapít! Přeju si kvalitní písek, aby …

Kačenka

Kačenka

z Liberce 

Jmenuji se Kačenka. Jsem v Šanci nová, majitelé mě odložili s Pipinou do přepravky, na kterou napsali naše jména. Bojím se, kvalitní konzervy by mi udělaly radost. Děkuji!

Pipina

Pipina

z Liberce 

Ahoj, jsem Pipina a majitelé mě i Kačenku odložili v přepravkách. Na ty napsali naše jména. Asi jim to bylo líto, ale najednou jsme v útulku. Přála bych si kvalitní konzervy. Moc děkuju!

Kotě od Májulky 2

Kotě od Májulky 2

z Liberce 

Ahoj člověče, jsem slepé kotě, které se narodilo kočičce v útulku. Přálo bych si kvalitní konzervy jako první příkrm. Děkuji!

Kotě od Májulky 3

Kotě od Májulky 3

z Liberce 

Ahoj, jsem ještě slepé, narodilo jsem se teprve 18. 5. Moje máma je v útulku a já žiju díky vám lidem. Přálo bych si kvalitní konzervy jako první příkrm. Děkuji vám!