Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

20. 5. 2024 skončila akce Jaro 2024. Obdarovali jste 1 978 koček a přispěli 2 909 216 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků a spolků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Baloo

Baloo

z Úmonína 

Baloo je náš handicapovaný kocourek. Od narození trpí ztrátou motoriky. Při chůzi se houpe, ale to mu nebrání chodit na procházky, které miluje. Vždy mu při nich vytráví a to se pak těší na dobré jídlo.

Vilém

Vilém

z Úmonína 

Vilémek je 10měsíční kocourek, který je stále malý. Má poruchu růstu, a tak stále vypadá jako kotě. Zřejmě proto má stále hlad. Má moc rád konzervy Josi v želé.

Koťátka od Mušky

Koťátka od Mušky

z Úmonína 

Muška porodila svá koťátka ve firmě, kde pro ni nebylo bezpečno. Jezdila tam těžká technika a všude byl prach. Koťátkům je nyní 10 dní, po odstavení jim budeme hledat domov. Muška půjde na kastraci a poté také do nového domova. Nyní budou koťátka i m…

Neuronka

Neuronka

z Úmonína 

Neuronka je moc milá 10měsíční kočička. Bohužel také trpí tzv. houpačkovou nemocí — má problémy s motorikou. Neuronku čeká kastrace. Je to veselá, mazlivá kočička, která má moc ráda konzervy Butcher's v želé.

Želvinka

Želvinka

z Úmonína 

Želvinka je mladá kočička, kterou jsme přijali v létě 2023. Bohužel je plašší a nejspíš proto stále hledá domov. Na jídlo ale vždy přiběhne a nechá se i pohladit. Její oblíbené konzervy jsou Butcher's.

Hledá domov
Cindy

Cindy

z Úmonína 

Cindy je už starší kočičí dáma. Má nemocné srdíčko — denně bere tři léky, které jí naštěstí pomáhají. A tak si Cindy užívá svůj pobyt v útulku i venku na sluníčku.