Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

21. 5. 2023 skončila akce Jaro 2023. Obdarovali jste 1 862 koček a přispěli 2 554 110 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Zrzík

Zrzík

z Úmonína 

Zrzík je stálý člen našeho útulku. Zůstává u nás trvale kvůli svému hendikepu – inkontinenci. Občas trpí i na zácpu, proto mu kupujeme polévky od Felixe. Má je rád a při problémech díky nim doplní potřebné tekutiny.

Sheldon

Sheldon

z Úmonína 

Sheldon je další kočička, která je u nás trvale. Už jednou byla v adopci, ale vrátili ji, protože není komunikativní a občas sekne. Moc ráda jí a u jídla se také nechá pohladit.

Cipísek

Cipísek

z Úmonína 

Cipísek byl odebrán z nevhodných podmínek. Byl dost hubený a hlavně hodně vystrašený. Po dvou měsících krásně přibral a už se ani tolik nebojí. Má moc rád kapsičky od Felixe.

Hledá domov
Lucky

Lucky

z Úmonína 

Lucky je už starší kocourek. Trpěl často na záněty dásní a z toho důvodu podstoupil odstranění zoubků. Proto mu kupujeme měkké krmivo. Moc si oblíbil polévky od Felixe.

Žofinka

Žofinka

z Úmonína 

Žofinka žila společně s Cipískem a Matýskem v nevhodných podmínkách. Všichni tři se dostali k nám do útulku, kde si užívají plné mističky. Žofinka si oblíbila konzervy Cat Club v želé.

Hledá domov
Depp

Depp

z Úmonína 

Depp je u nás již druhý rok, podstoupil dvě operace stehenní kosti. Má mírný handicap – kulhá na pravou nohu. Je to velký jedlík, má moc rád granulky IAMS.

Cindy

Cindy

z Úmonína 

Cindy je starší kočička, která je u nás na trvalo. Má nemocné srdíčko a musí dostávat 3× denně léky. Kupujeme jí granule s příchutí lososa – jednak jí chutnají, a také prospívají srdci.

Alex

Alex

z Úmonína 

Alex je další handicapovaná kočička, která je u nás na trvalo. Již od narození trpí ztrátou motoriky.Při chůzi se houpe ze strany na stranu. Oblíbila si granule Ontario.

Matýsek

Matýsek

z Úmonína 

Matýsek je dvouletý kocourek. Přišel k nám velmi vystrašený, ale už si pomalu začíná užívat mazlení. Nejlépe když u toho dostává něco dobrého – oblíbil si sýrovou pastu s biotinem.

Hledá domov
Kája

Kája

z Úmonína 

Káje je tříletá kočička. Je poměrně hubená a má řídkou srst. Proto dostává hypoalergenní granule. Kupujeme jí řadu Kitten, aby byly výživnější.

Mourinka s koťaty

Mourinka s koťaty

z Úmonína 

Mourinka je bezprizorní plachá kočička. Přijali jsme ji březí a po deseti dnech u nás porodila čtyři koťátka. Mourinka je stále plachá, takže jí dopřáváme klid. Má moc ráda kapsičky Junior od Felixe.

Majda

Majda

z Úmonína 

Majda je velmi přítulná kočička. Žila v areálu jedné firmy, odkud jsme ji přijali již s velkým bříškem. Majda u nás porodila šest koťátek, o které se vzorně stará. Má nejraději granule, a proto bychom jí rádi pořídili Ontario pro koťata.

Bára

Bára

z Úmonína 

Bára je tříletá kočička, ohromný mazel a velký jedlík. Nejraději má kapsičky Purina One.