Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2019 skončila akce Jaro 2019. Obdarovali jste 1 409 koček a přispěli 1 597 014 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

PROJEKTY
KOČKY
Filtrování koček
Vítek

Vítek

od Chlupáčů 

Vítek pochází od kočky, kterou zanechali lidé po prodeji baráku na pospas osudu. Maminka od Vítka měla tak poškozené oko, že musela podstoupit operaci a oko muselo ven. Vítka jsme přijali s ránou v oku. Na klinice mu pan doktor oko přešil a čekalo se…

Mazlík

Mazlík

od Chlupáčů 

Mazlík je asi 8měsíční kocourek, který byl nalezen spolu s Želvičkou v igelitové tašce v příkopu jako malé měsíční modrooké miminko. Je milý, hravý, mazlivý a zvědavý. Hledáme pro něho domov pouze v bytě a pouze ke kočičímu kamarádovi nebo kamarádce. 

Hledá domov
Daneček

Daneček

od Chlupáčů 

Daneček se k nám dostal spolu s brášky z chatařské oblasti ze Šumavy. O pomoc nás požádala jedna paní – nevěděla, kam s koťaty, která se objevila u jejich chatky. Daneček čeká na kastraci a brzy bude nabídnut k adopci. Zatím by ho potěšily dobré konzervy Animonda. 

Lada

Lada

od Chlupáčů 

Tříbarevná kočička Lada je ještě kotě. Její majitelka kočky nesmyslně množí a kočky a koťata pak běhají venku hladové a žebrají o kousek jídla. Lada je u nás nyní v péči.

Ivánek

Ivánek

od Chlupáčů 

Ivánek pochází z chatařské osady na Šumavě. Oslovila nás paní a žádala o pomoc s nalezenými koťaty. Ta se dostala k nám a nyní jsou u nás v péči. Ivánek čeká na kastraci a pak bude nabídnut k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Ondrášek

Ondrášek

od Chlupáčů 

Ondrášek pochází z kravína, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Měl zánět v očích, dostával antibiotika a kapky do očí. Zánět v očích má nyní vyléčený, musí ale ještě přibrat na váze a brzy bude nabídnut k adopci. Nyní je u nás v péči.  Radost by …

Mikuláš

Mikuláš

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezený v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, bral antibiotika. Oko se mu zlepšilo. Nyní je u nás v péči, musí ještě přibrat na váze a brzy bude nabídnout k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Želvička

Želvička

od Chlupáčů 

Želvička je asi 8měsíční kočička, která byla nalezena spolu s jejím bráškou Mazlíkem v igelitové tašce v příkopě jako malé měsíční modrooké miminko. Želvička je ještě kotě, je hravá, milá, zvědavá. Je vhodná pouze do bytu a pouze k dalšímu kočičímu k…

Hledá domov
Danča

Danča

od Chlupáčů 

Danča je hezká černobílá kočička, které umřel její majitel. Dostala se k nám spolu s dalšími třemi kočkami. Potřebuje veterinární dietu na zažívací problémy. Danča je hodná a milá, ale je trochu opatrná a potřebuje čas si zvyknout. Nyní je u nás v péči.

Zbýša

Zbýša

od Chlupáčů 

Zbýša je roztomilý kocourek, který pochází z lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Zbýša je nyní u nás v péči.

Melinda

Melinda

od Chlupáčů 

Melinda pochází od bezdomovce, který ji sice krmil, ale více péče jí dát nemohl. Melinda je moc milá a mazlivá roztomilá mourinka vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Je vhodná i k další kočce nebo kocourkovi.

Hledá domov
Sebastián

Sebastián

od Chlupáčů 

Sebastián je krásný černý kocour, který byl nalezený v lese u krmelce. Po těle měl několik ran jak starších, tak nových. Čerstvé rány měl na předních i zadních nohou. Až se mu rány zcela zahojí, bude nabídnut k adopci. Nyní je u nás v péči.

Hugo

Hugo

od Chlupáčů 

Hugo je krásný kocourek, který se toulal hubený a hladový a jak jinak než nekastrovaný. Nyní je v pořádku, přibral na váze a podstoupil kastraci. Hugo hledá domov ve větším bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu, nejlépe jako jedináček.

Hledá domov
Zikky

Zikky

od Chlupáčů 

Zikky byl nalezena spolu se svými sourozenci u lesa. Byl velmi hubený a prochladlý. Zikky je nyní u nás v péči.

Šimůnek

Šimůnek

od Chlupáčů 

Šimůnek se k nám dostal s brášky z chatařké oblasti ze Šumavy, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Šimůnek je moc hezký kocourek, který čeká na kastraci a brzy bude nabídnut k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.