Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2019 skončila akce Jaro 2019. Obdarovali jste 1 410 koček a přispěli 1 611 862 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok plnit velké projekty našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

PROJEKTY
KOČKY
Filtrování koček
Hugo

Hugo

od Chlupáčů 

Hugo je krásný kocourek, který se toulal hubený a hladový a jak jinak než nekastrovaný. Nyní je v pořádku, přibral na váze a podstoupil kastraci. Hugo hledá domov ve větším bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu, nejlépe jako jedináček.

Hledá domov
Sebastián

Sebastián

od Chlupáčů 

Sebastián je krásný černý kocour, který byl nalezený v lese u krmelce. Po těle měl několik ran jak starších, tak nových. Čerstvé rány měl na předních i zadních nohou. Až se mu rány zcela zahojí, bude nabídnut k adopci. Nyní je u nás v péči.

Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.

Šimůnek

Šimůnek

od Chlupáčů 

Šimůnek se k nám dostal s brášky z chatařké oblasti ze Šumavy, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Šimůnek je moc hezký kocourek, který čeká na kastraci a brzy bude nabídnut k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Melinda

Melinda

od Chlupáčů 

Melinda pochází od bezdomovce, který ji sice krmil, ale více péče jí dát nemohl. Melinda je moc milá a mazlivá roztomilá mourinka vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Je vhodná i k další kočce nebo kocourkovi.

Hledá domov
Lada

Lada

od Chlupáčů 

Tříbarevná kočička Lada je ještě kotě. Její majitelka kočky nesmyslně množí a kočky a koťata pak běhají venku hladové a žebrají o kousek jídla. Lada je u nás nyní v péči.

Zbýša

Zbýša

od Chlupáčů 

Zbýša je roztomilý kocourek, který pochází z lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Zbýša je nyní u nás v péči.

Vítek

Vítek

od Chlupáčů 

Vítek pochází od kočky, kterou zanechali lidé po prodeji baráku na pospas osudu. Maminka od Vítka měla tak poškozené oko, že musela podstoupit operaci a oko muselo ven. Vítka jsme přijali s ránou v oku. Na klinice mu pan doktor oko přešil a čekalo se…

Ivánek

Ivánek

od Chlupáčů 

Ivánek pochází z chatařské osady na Šumavě. Oslovila nás paní a žádala o pomoc s nalezenými koťaty. Ta se dostala k nám a nyní jsou u nás v péči. Ivánek čeká na kastraci a pak bude nabídnut k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Želvička

Želvička

od Chlupáčů 

Želvička je asi 8měsíční kočička, která byla nalezena spolu s jejím bráškou Mazlíkem v igelitové tašce v příkopě jako malé měsíční modrooké miminko. Želvička je ještě kotě, je hravá, milá, zvědavá. Je vhodná pouze do bytu a pouze k dalšímu kočičímu k…

Hledá domov
Zikky

Zikky

od Chlupáčů 

Zikky byl nalezena spolu se svými sourozenci u lesa. Byl velmi hubený a prochladlý. Zikky je nyní u nás v péči.

Danča

Danča

od Chlupáčů 

Danča je hezká černobílá kočička, které umřel její majitel. Dostala se k nám spolu s dalšími třemi kočkami. Potřebuje veterinární dietu na zažívací problémy. Danča je hodná a milá, ale je trochu opatrná a potřebuje čas si zvyknout. Nyní je u nás v péči.

Daneček

Daneček

od Chlupáčů 

Daneček se k nám dostal spolu s brášky z chatařské oblasti ze Šumavy. O pomoc nás požádala jedna paní – nevěděla, kam s koťaty, která se objevila u jejich chatky. Daneček čeká na kastraci a brzy bude nabídnut k adopci. Zatím by ho potěšily dobré konzervy Animonda. 

Mikuláš

Mikuláš

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezený v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, bral antibiotika. Oko se mu zlepšilo. Nyní je u nás v péči, musí ještě přibrat na váze a brzy bude nabídnout k adopci.  Přál by si dobré konzervy Animonda. 

Mazlík

Mazlík

od Chlupáčů 

Mazlík je asi 8měsíční kocourek, který byl nalezen spolu s Želvičkou v igelitové tašce v příkopu jako malé měsíční modrooké miminko. Je milý, hravý, mazlivý a zvědavý. Hledáme pro něho domov pouze v bytě a pouze ke kočičímu kamarádovi nebo kamarádce. 

Hledá domov
Ondrášek

Ondrášek

od Chlupáčů 

Ondrášek pochází z kravína, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Měl zánět v očích, dostával antibiotika a kapky do očí. Zánět v očích má nyní vyléčený, musí ale ještě přibrat na váze a brzy bude nabídnut k adopci. Nyní je u nás v péči.  Radost by …