Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2021 skončila akce Vánoce 2020. Obdarovali jste 2 869 koček a přispěli 3 724 050 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Bára

Bára

od Chlupáčů 

Bára pochází od pána, kterému došly síly a přestal se o ni starat. Bára je vhodná jako jedináček nebo maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Matouš

Matouš

od Chlupáčů 

Matouš je krásný černý kocourek, který hledá domov pouze v bytě se zasíťovanými okny a balkonem a jako jedináček. Je to moc hodný a milý kocourek, který je bohužel Fel pozitivní, ale nemá žádné příznaky a žádné zdravotní problémy. 

Hledá domov
Juditka

Juditka

od Chlupáčů 

Juditka pochází od majitele, kterému se kočky přemnožily a tak nás požádal o pomoc. Nemá ráda nošení v ruce a potřebuje trochu více času na zvykání. Není vhodná k malým dětem. Hledáme pro ni domov pouze v bytě maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi.

Hledá domov
Eliáš

Eliáš

od Chlupáčů 

Eliáš se k nám dostal na žádost obce. Jeho majitelka se odstěhovala a nechala ho spolu se dvěma kočkami na pospas osudu. Kocourek měl zánět v uchu a má deformaci boltce. Nyní mu ouško doléčujeme, a proto je nyní pouze k zamluvení. Eliáš je moc hodný …

Hledá domov
Pepina

Pepina

od Chlupáčů 

Pepina žebrala u jednoho baráčku, kde se stala nežádoucí a tak skončila u nás. Pepina je plachá kočička vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Pouze jako společnice pro další kočku.

Hledá domov
Boženka

Boženka

od Chlupáčů 

Mourovatá kočička Boženka byla nalezena ve velmi špatném zdravotním stavu. Kočička čurala krev. Bylo provedeno veterinární vyšetření, kde byl zjištěn zánět močových cest a na rentgenu a sonu se ukázaly močové kameny. Ty musely být vyoperovány. Kameny…

Myšák

Myšák

od Chlupáčů 

Myšák je poloplachý kocourek, který se k nám dostal s poraněným okem. Bohužel oko se nepodařilo zachránit. Z tohoto důvodu nemohl být vypuštěn zpět do lokality, kde byl krmen. Nyní je u nás v péči.

Ivánek

Ivánek

od Chlupáčů 

Ivánek pochází z chatařské osady na Šumavě. Dostal se k nám spolu s bráškama. Oslovila nás paní a žádala o pomoc. Byl domluven odvoz, ale ten bohužel nedopadl a tak jsem jela aspoň do Rokycan, kde jsme si měli předat čtyři koťata. Pánovi od paní jsem…

Baxík

Baxík

od Chlupáčů 

Baxík je moc milý kocourek, který se dlouho toulal hladový po sídlišti, kde ho zřejmě někdo vyhodil. Hledáme pro něj domov v domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k jedné kočičí kamarádce či kamarádovi.

Hledá domov
Ráďa

Ráďa

od Chlupáčů 

Ráďa je krásný černý kocourek, který pochází z obce Zbiroh. Stejně jako ještě několik dalších koček přišel o svůj domov z důvodu úmrtí majitelky. Paní se o kočky dobře starala, ale bohužel je nenechala kastrovat. Nikdo pořádně nevěděl, kolik jich zde…

Hledá domov
Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.

Gaston

Gaston

od Chlupáčů 

Gaston je kocourek, který se narodil plaché kočce v Králově Dvoře u Berouna. Vykastrovali jsme ho a protože je velmi plachý, běhá u nás venku u domku. Gaston je sice malinko zdrženlivý, ale zvykne si, jen potřebuje trochu trpělivosti. Hledáme pro něj domov v domku se zahradou.  

Hledá domov
Lexík

Lexík

od Chlupáčů 

Lexík je malý kocourek, který se narodil plaché kočce. Byl odchycen v Lipencích, kde se neustále množí kočky. Zatím se ale bojí, je ale zvědavý a rozkoukává se. Nyní je u nás v péči.

Agáta

Agáta

od Chlupáčů 

Agátka je poloplachá kočička, která pochází z Jíloviště, kde byla odchycena, ale kam se už bohužel nemohla vrátit. Nyní je u nás v péči.

Leontýnka

Leontýnka

od Chlupáčů 

Leontýnka se k nám dostala od majitelky, která se o ni už nemohla starat. Kvůli zdravotním problémům má dietní krmivo S/O na močové cesty. Nyní je u nás v péči.

Dorotka

Dorotka

od Chlupáčů 

Dorotka je poloplachá kočička, která byla odchycena v lokalitě, kam se už nemůže vrátit. Nyní je u nás v péči.