Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

21. 5. 2023 skončila akce Jaro 2023. Obdarovali jste 1 862 koček a přispěli 2 552 369 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Ivonka

Ivonka

od Chlupáčů 

Ivonka pochází ze sídliště, kde rodila koťata. Je to moc milá mourinka. Vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Je trochu opatrná, potřebuje čas na zvykání. Přála by si dobrotu od Animondy. 

Hledá domov
Honzík

Honzík

od Chlupáčů 

Honzík je hodný kocourek vhodný do většího bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Přál by si dobrotu od Felixe. 

Hledá domov
Verunka

Verunka

od Chlupáčů 

Verunka je trochu opatrnější kočička, která hledá nový domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Může být sama jako jedináček nebo k dalšímu kočičímu kamarádovi. K malým dětem raději ne, je opatrná. Verunka si přeje konzervičky od Felixe.

Hledá domov
Madlenka

Madlenka

od Chlupáčů 

Madlenka se toulala po sídlišti, kde několikrát porodila koťata. U nás podstoupila kastraci a také operaci zubů, protože je měla ve velmi špatném stavu. Pro Madlenku hledáme domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Ideálně jako jedi…

Hledá domov
Matouš

Matouš

od Chlupáčů 

Matouš je krásný černý kocourek, který hledá domov pouze v bytě se zasíťovanými okny a balkonem a jako jedináček. Je to moc hodný a milý kocourek, který je bohužel Fel pozitivní, ale nemá žádné příznaky a žádné zdravotní problémy. Matouš si přeje něco dobrého na zub.

Hledá domov
Kulíšek

Kulíšek

od Chlupáčů 

Kulíšek je moc milý kocourek. Je vhodný do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k další kočce či kocourkovi. Přál by si dobrotu od Animondy. 

Hledá domov
Leonard

Leonard

od Chlupáčů 

Leonard je krásný velký kocourek, který se našel toulající v Praze Chuchli. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Zatím si přeje něco dobrého na zub.

Hledá domov
Bořek

Bořek

od Chlupáčů 

Bořek pochází z lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Bořek se trochu bojí, ale je čím dál tím lepší. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Není vhodný k malým dětem. Zatím si přeje něco dobrého na zub.

Hledá domov
Mirka

Mirka

od Chlupáčů 

Mirka je moc hezká okatá mourinka, která byla odchycena v obci Hřebeč spolu s černobílou kočičkou Vendy. Nyní je u nás v péči a přeje si dobré konzervy, které má ráda.

Méďa

Méďa

od Chlupáčů 

Méďa je kocourek odchycený v lokalitě, kde se množí kočky. Potřebuje čas si zvyknout, je opatrný. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Přeje si konzervičky od Smilly.

Hledá domov
Radka

Radka

od Chlupáčů 

Radka byla odchycena na stavbě na Vráži, kde se přemnožily kočky a stále se zde rodí koťata. Radka je moc milá kočička. Při kastraci se zjistilo, že v sobě má mrtvá hnijící koťátka. Naštěstí má Radka velkou šanci na uzdravení. Nyní je u nás v péči. P…

Vincent

Vincent

od Chlupáčů 

Vincent se k nám dostal s bolavou zadní nohou. Na rentgenu není vidět zlomenina, ale kocourek na nožičku stále pořádně nedošlápne. Nyní je u nás v péči. Zatím si přeje něco dobrého na zub.

Míša

Míša

od Chlupáčů 

Zrzounku Míšovi se lepí smůla na paty.Je u nás v útulku už dva roky, a přestože je to krasavec k pohledání, nikdo si ho do nového domova nevzal, protože od dětství trpí chronickou rýmou a měl také hnis v uchu. Ukázalo se, že jde o polyp, který mu byl…

Vanda

Vanda

od Chlupáčů 

Vanda je plachá kočička, která pochází z místa, kde se přemnožily kočky. Je to plachá kočička, která je velmi špatně umístitelná. Nyní je u nás v péči.

Hledá domov
Agáta

Agáta

od Chlupáčů 

Agátka je plachá kočička, která pochází z Jíloviště, kde byla odchycena, ale kam se už bohužel nemohla vrátit. Je velmi špatně umístitelná. 

Hledá domov
Mikulášek

Mikulášek

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezený v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, bral antibiotika a oko se mu zlepšilo. Nyní je u nás v péči, musí ještě přibrat na váze a brzy bude nabídnout k adopci.