Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2022 skončila akce Vánoce 2021. Obdarovali jste 3 101 koček a přispěli 3 913 956 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Tedík

Tedík

od Chlupáčů 

Tedík se přitoulal k baráčku, kde se usídlil na dva měsíce. Bohužel ale začal napadat a vyhánět domácí kočky majitelů nemovitosti. Tedíka jsme přijali a zjistili jsme, že má bouli na břiše a výtok z ucha. Na veterinární klinice musel podstoupit opera…

Karlík

Karlík

od Chlupáčů 

Karlík je jedna z několika odchycených koček z problematické lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Karlík se trochu bojí, ale brzy si zvykne. Hledáme pro něho domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Není vhodný k malým dětem.

Hledá domov
Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal sáhnout, ale postupně se to zlepšovalo. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něho domov pouze d…

Hledá domov
Denis

Denis

od Chlupáčů 

Denis je krásný, tmavý mourek, mazlivý a společenský. Hledáme pro něho domov pouze do bytu maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi. Denísek dlouho bojoval s chronickou rýmou, která se mu bohužel občas vrací. 

Hledá domov
Ráďa

Ráďa

od Chlupáčů 

Ráďa je krásný černý kocourek, který pochází z obce Zbiroh. Stejně jako ještě několik koček přišel o svůj domov z důvodu úmrtí majitelky. Paní se o kočky dobře starala, ale bohužel je nenechala kastrovat. Nikdo pořádně nevěděl, kolik jich zde paní mě…

Hledá domov
Tomík

Tomík

od Chlupáčů 

Tomík se k nám dostal od lidí, kterým se přitoulal na zahradu. Byl apatický, velmi slintal. Na klinice dostal léky a infuzi a pak musel podstoupit operaci zubu. Bohužel měl celou tlamičku a jazyk rozežraný. Pomalu se uzdravuje. Nemá ještě vyhráno, je u nás v léčení.

Laura

Laura

od Chlupáčů 

Laura je černá kočička, kterou našly děti schoulenou v křoví. Laura byla vyplašená a hladová. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Je vhodná jako jedináček nebo maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi.

Hledá domov
Mišulka

Mišulka

od Chlupáčů 

Mišulka se vrátila z adopce. Je hodně svá, není to mazlivá kočička, má ráda svůj klid, není vhodná k dětem a nemá ráda ostatní kočky. Hledáme pro ni domov, nejlépe do domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Miki

Miki

od Chlupáčů 

Miki je kocourek nalezený v chatařské oblasti, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Nyní je u nás v péči.

Míša

Míša

od Chlupáčů 

Míša byl nalezen opuštěný u cesty spolu se sestřičkou u těla jejich mrtvé kočičí maminky. Bohužel po očkování měla obě koťata reakci a Míšova sestřička zdravotním problém podlehla. Míša musel na operaci ucha kvůli polypu v uchu. Bohužel ho ouško stál…

Fousek

Fousek

od Chlupáčů 

Fousek je jedna z několika koček, které jejich majitelé nekontrolovatelně množí a pak neví, co s nimi. Fousek se bojí, ale není agresivní, jen opatrný. Hledáme pro něho domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu, nejlépe do klidné domácnosti bez malých dětí. 

Hledá domov
Pacička

Pacička

od Chlupáčů 

Pacička se přitoulala k baráčku, kde porodila koťátka. Majitelé baráčku koťátka vymazlili a umístili. Pacičku si ale nechat nemohou, a tak pro ni nyní hledáme domov, nejlépe v domku se zahradou s přístupem do domu, jako jedináčka nebo ke kočičí kamarádce nebo kamarádovi.

Hledá domov
Valinka

Valinka

od Chlupáčů 

Valinka je poloplachá kočička odchycená v lese na Žebráku, kde delší dobu žila a rodila koťata. Dlouho se nám ji nedařilo odchytit, ale naštěstí se to letos povedlo. Nyní je u nás v péči.

Františka

Františka

od Chlupáčů 

Františka patří do skupinky koček od majitele, kterému se kočky přemnožily, a tak nás požádal o pomoc. Františka je poloplachá kočička, která je špatně umístitelná. Nyní je u nás v péči. Přála by si něco dobrého na zub. 

Matylda

Matylda

od Chlupáčů 

Matylda je jedna z mnoha odchycených a vykastrovaných koček z kravína z Litně. Matylda je hubená, musí přibrat na váze. Je to poloplachá kočička, která si musí pomalu zvyknout. Nyní je u nás v péči a radost by jí udělaly konzervy Animonda. 

Cecilka

Cecilka

od Chlupáčů 

Cecilka je milá zajímavě zbarvená kočička, která se hladová přitoulala na zahradu v Králově Dvoře u Berouna. Majitelé ji zde ale nechtěli, a tak skončila u nás. Nyní je u nás v péči a přála by si něco dobrého na zub.