Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2022 skončila akce Jaro 2022. Obdarovali jste 1 632 koček a přispěli 2 109 786 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal sáhnout, ale postupně se to zlepšuje. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něho domov pouze do …

Hledá domov
Mína

Mína

od Chlupáčů 

Mína je moc hezká kočička, která se přitoulala k baráčku, kde ji krmili hodní lidé, ale nechat si ji nemohli. Nyní je u nás v péči. Bude moc ráda za konzervu dobrého jídla a za každou korunku v mističce!

Denis

Denis

od Chlupáčů 

Denis je krásný tmavý mourek, mazlivý a společenský. Hledáme pro něho domov pouze do bytu maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi. Denýsek dlouho bojoval s chronickou rýmou, která se mu bohužel občas vrací.  Denis Vás prosí o konzervičky a přisypání do mističky. Díky!

Hledá domov
Jaruška

Jaruška

od Chlupáčů 

Jaruška se přitoulala hubená a zraněná k baráčku, kde hledala pomoc. Má handicap a to hlavičku nakřivo. Nyní je u nás v péči. Jaruška Vás prosí o dobré konzervy a nějakou korunku v mističce. Děkujeme!

Albert

Albert

od Chlupáčů 

Albert je krásný černý kocourek, kterého asi půl roku krmila paní u lesa. Zhoršilo se počasí a tak kocourek skončil u nás. Hledáme pro něho domov ve větším bytě nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Albert Vás prosí o konzervy pro sebe a své kamarády. Moc Vám děkuje!

Hledá domov
Mazel

Mazel

od Chlupáčů 

Mazel je moc milý kocourek, pro kterého hledáme domov v domku se zahradou s přístupem do domu. Nejlépe by mu bylo jako jedináčkovi nebo maximálně s jednou kočičí kamarádkou nebo kamarádem. Pro Mazlíka bychom si přáli konzervy, a pokud přisypete coko…

Hledá domov
Dášenka

Dášenka

od Chlupáčů 

Dášenka byla odchycená u chaty, kam se přitoulala. Dášenka je moc milá a mazlivá kočička vhodná pouze do bytu. Dášenka se nových páníčků nemůže dočkat! Samozřejmě Vám moc děkuje za každé přisypání do mističky a za dárek taky!

Hledá domov
Leonard

Leonard

od Chlupáčů 

Leonard je krásný velký kocourek, který se našel toulající se v Praze Chuchli. Hledáme pro něho domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Leonard by si přál něco na zub nebo korunku v mističce. Děkuje Vám za všechny dary!

Hledá domov
Fanoušek

Fanoušek

od Chlupáčů 

Fanoušek je moc hodný kocourek vhodný do bytu maximálně k jedné kočičce, ale ne ke kocourkovi nebo jako jedináček.  Fanoušek Vám za granulky Purina moc děkuje! A za přisypání do mističky taky! 

Hledá domov
Hanička

Hanička

od Chlupáčů 

Hana je moc milá kočička vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček, ale není to podmínkou. Haničku můžete obdarovat konzervami Animonda anebo přisypáním do mističky. Za všechny dary Vám děkujeme!

Hledá domov
Želvička

Želvička

od Chlupáčů 

Želvička je starší kočička, která si zaslouží najít klidný domov nejlépe u starších lidí. Ráda by byla jedináčkem nebo maximálně s jednou kočičkou. Bude ji tolerovat, ale nebude se kamarádit. Želvička je moc milá a hodná. Určitě si Vás svou povahou z…

Hledá domov
Kulíšek

Kulíšek

od Chlupáčů 

Kulíšek je moc milý kocourek vhodný do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k další kočce nebo kocourkovi. Najdeme krásnému Kulíškovi domov? Díky předem za dárek - konzervy Animonda - pro kožíška Kulíška!

Hledá domov
Tomáš

Tomáš

od Chlupáčů 

Tomášek se k nám dostal ve velmi špatném zdravotním stavu. Musel podstoupit náročnou operaci zubů. Tomášek je na tom lépe, ale stále bojuje s rýmou. Nyní je u nás v péči.

Čiko

Čiko

od Chlupáčů 

Čiko se potuloval delší dobu ve vesnici, kde hledal útočiště u baráčku. Byl hodně olisaný s hnisavou kůží a bolavým jazykem. Nyní je u nás v péči.

Janička

Janička

od Chlupáčů 

Janička měla omotaný drát kolem krku. Chodila na terasu k jednomu pánovi, který nás oslovil s žádostí o pomoc s touto kočičkou. Janička se bohužel nenechala jen tak chytit. Museli jsme nalíčit sklopec a naštěstí se odchyt povedl. Janička je ještě tro…

Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.