Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2021 skončila akce Vánoce 2020. Obdarovali jste 2 869 koček a přispěli 3 724 550 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Matouš

Matouš

od Chlupáčů 

Matouš je krásný černý kocourek, který hledá domov pouze v bytě se zasíťovanými okny a balkonem a jako jedináček. Je to moc hodný a milý kocourek, který je bohužel Fel pozitivní, ale nemá žádné příznaky a žádné zdravotní problémy. 

Hledá domov
Baddy

Baddy

od Chlupáčů 

Baddy je krásný kocourek, který se k nám dostal s poraněnou tlapkou a se zánětem v tlamičce. Musel podstoupit vytržení zubu. Baddy hledá domov ve větším bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Nemá rád kočičí společnost, snesl by maximálně…

Hledá domov
Jeff

Jeff

od Chlupáčů 

Jeffík patří do skupinky koček od majitele, kterému se kočky přemnožily a tak nás požádal o pomoc. Je to krásný černobílý kocourek vhodný do bytu se zajištěnými okny nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Může jít do rodiny, kde už nějaký ten…

Hledá domov
Čertinka

Čertinka

od Chlupáčů 

Čertinka pochází z chatařské oblasti, kde se přemnožily kočky. Je malinko opatrnější, ale zvykne si. Je vhodná pouze do bytu.

Hledá domov
Lada

Lada

od Chlupáčů 

Lada je mourinka vhodná do velkého bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu, nejlépe jako jedináček. Je to takový živel, je velmi hravá a ráda vymýšlí rošťárny, je ale také velmi mazlivá a má ráda pozornost člověka. S Ladou se určitě nudit …

Hledá domov
Ráďa

Ráďa

od Chlupáčů 

Ráďa je krásný černý kocourek, který pochází z obce Zbiroh. Stejně jako ještě několik dalších koček přišel o svůj domov z důvodu úmrtí majitelky. Paní se o kočky dobře starala, ale bohužel je nenechala kastrovat. Nikdo pořádně nevěděl, kolik jich zde…

Hledá domov
Esterka

Esterka

od Chlupáčů 

Esterku přivezla hodná paní spolu s dalšími kočkami z místa, kde pán hromadně likviduje kočky. Esterka se trochu bojí a je hodně hubená. Nyní je u nás v péči.

Mikulášek

Mikulášek

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezen v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, bral ale antibiotika a oko se mu zlepšilo. Nyní je u nás v péči.

Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.

Dara

Dara

od Chlupáčů 

Dara je plachá kočička, která byla odchycena v Ruzyni, kde se kočky namnožily a situace se musela řešit. Dara je plachá kočka, než se aspoň trochu ochočí a získá důvěru v nás lidi, zůstává v naší v péči.

Rézinka

Rézinka

od Chlupáčů 

Rézinka je  kočička ze skupiny koček odchycených ve Zbirohu. Po úmrtí majitelky zůstalo u baráčku několik koček, nikdo přesně nevěděl kolik. Paní se o kočičky dobře starala, ale bohužel žádná z nich nebyla kastrovaná. Rézinka je trochu bázlivá a potř…

Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal sáhnout, ale postupně se to zlepšovalo. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něho domov pouze d…

Hledá domov
Sisinka

Sisinka

od Chlupáčů 

Sisinka pochází z lokality, kde jsme kastrovali kočky. Sisinka tam napadala ostatní kočky. Potřebuje více času, ale brzy si zvykne. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu  bez malých dětí a pouze jako jedináček.

Hledá domov
Kačenka

Kačenka

od Chlupáčů 

Desetiletá Kačenka žila na sídlišti, kde měla přístup do sklepení. Ten byl ale bohužel zazděn a Kačenka se už neměla kam schovat. Nyní je u nás v péči.

Markétka

Markétka

od Chlupáčů 

Markétka se přitoulala hladová k domku, kde hledala pomoc. Má ještě bolavá očička. Nyní je u nás v péči.

Agáta

Agáta

od Chlupáčů 

Agátka je poloplachá kočička, která pochází z Jíloviště, kde byla odchycena, ale kam se už bohužel nemohla vrátit. Nyní je u nás v péči.