Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2024 skončila akce Vánoce 2023. Obdarovali jste 3 741 koček a přispěli 5 441 370 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Tlapík

Tlapík

od Chlupáčů 

Tlapík je moc milý, tříletý kocourek. Toulal se u hodné paní, která krmila kočky. Paní se však musela odstěhovat, a tak Tlapík skončil u nás. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Může být sám jako jedináček nebo…

Hledá domov
Gábinka

Gábinka

od Chlupáčů 

Gábinka je 1,5letá tříbarevná kočička, která se k nám dostala s ošklivou ránou na zádech. Nyní je už v pořádku, jen jí ještě musí dorůst srst. Moc se těší do nového domova v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Na Vánoce by ji udělaly …

Hledá domov
Gabriel

Gabriel

od Chlupáčů 

Mladý Gabriel se usídlil u vrátnice jedné firmy, kde ale nemohl zůstat. Je to moc roztomilý kocourek s dlouhou srstí, který se ale ještě trochu bojí a je ze všeho vykulený. Hledáme pro něj domov, pouze v bytě a nejlépe k dalšímu kočičímu kamarádovi.

Hledá domov
Linda

Linda

od Chlupáčů 

Šestiletá želvovinová Linda se k nám dostala od majitelky, která se bohužel musela vystěhovat. Lindu si s sebou vzít nemohla, a tak se kočička ocitla u nás. Linda je klidná společnice, vhodná pouze do bytu. K Vánocům by si přála dobré kapsičky Felix.

Hledá domov
Deniska

Deniska

od Chlupáčů 

Deniska je 2,5letá černobílá kočička. Usadila u baráčku poblíž Říčan, kde rodila koťata. Je trochu opatrná, bude tedy potřebovat více času, aby si zvykla na nové prostředí. Hledáme pro ni domov v bytě, případně v domku se zahradou s přístupem do domu.

Hledá domov
Anetka

Anetka

od Chlupáčů 

Anetka je tříletá kočička, která se toulala hladová na stavbě v Berouně. Hledáme pro ni domov v bytě, případně v domku se zahradou s přístupem do domu. K Vánocům by si přála masové konzervy Carny.

Hledá domov
Chlupinka

Chlupinka

od Chlupáčů 

Chlupinka je osmiměsíční, drobná a chlupatá mourinka. Její majitel ji chtěl nechat utratit jen proto, že byla březí. Z veterinární kliniky nám zavolali a Chlupinka je nyní u nás. Hledáme pro ni domov v bytě. Je malinko opatrnější, potřebuje tedy více…

Hledá domov
Bertík

Bertík

od Chlupáčů 

Zrzavý Bertík se k nám dostal od nezodpovědného majitele, kterému se přemnožily kočičky. Přišel k nám s ošklivou rýmou, zahnisanýma očima a vyhladovělý. Nyní je zdravý a v pořádku a tak se rozhlíží po nové rodině. Je to moc milý a hodný kocourek. Hl…

Hledá domov
Kulíšek

Kulíšek

od Chlupáčů 

Kulíšek je moc milý kocourek, vhodný do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k další kočce nebo kocourkovi. K Vánocům by si přál Dein Bestes konzervy.

Hledá domov
Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Mourovatý Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal ani sáhnout, ale postupně se to zlepšovalo. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něj …

Hledá domov
Vaneska

Vaneska

od Chlupáčů 

Vaneska se přitoulala do chatové oblasti. Je to milá a hodná kočička. Hledáme pro ni domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Vhodná nejlépe jako jedináček nebo maximálně k jedné kočce. K Vánocům by si přála konzervy Dein Bestes.  

Hledá domov
Mourísek

Mourísek

od Chlupáčů 

Mourísek je moc milý moureček, který se narodil toulavé kočce. Dostal se k nám se zánětem v oku. Oko ho bohužel stále zlobí, a proto je nyní u nás v péči. K Vánocům by si přál chutné drůbeží konzervy Smilla.

Vanda

Vanda

od Chlupáčů 

Vanda je tříletá plachá kočička, která pochází z místa, kde se přemnožily kočky. Je velmi špatně umístitelná. K Vánocům by si přála něco dobrého na zub.

Hledá domov
Marlenka

Marlenka

od Chlupáčů 

Marlenka je mourovatá kočička, která byla nalezená toulající se a žebrající o jídlo. Je moc milá a mazlivá. Nyní je u nás v péči. Moc by si přála něco dobrého na zub.

Maxík

Maxík

od Chlupáčů 

Maxíkův majitel se odstěhoval a nechal ho na pospas osudu. Maxík je krásný, hodný a velký kocourek. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. K Vánocům by si přál konzervy Carny pro dospělé kočky.

Hledá domov
Luna

Luna

od Chlupáčů 

Luna je mourovatá kočička, je velice přátelská a milá, miluje mazlení, sama si umí vyžadovat pozornost, je zvyklá na děti. Dostala se k nám od majitele, který se o ni už nemohl starat. Hledáme pro ni domov pouze v bytě.

Hledá domov