Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2022 skončila akce Jaro 2022. Obdarovali jste 1 632 koček a přispěli 2 085 786 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Zuzka

Zuzka

od Chlupáčů 

Zuzka nějakou dobu žila na parkovišti, kde žebrala o jídlo a také bohužel rodila koťata. Podařilo se ji odchytit a nyní je u nás v péči. Než pro ni budeme moci hledat nový domov, prosíme Vás o dárek pro ni a přisypání do mističky. Moc děkujeme!

Mína

Mína

od Chlupáčů 

Mína je moc hezká kočička, která se přitoulala k baráčku, kde ji krmili hodní lidé, ale nechat si ji nemohli. Nyní je u nás v péči. Bude moc ráda za konzervu dobrého jídla a za každou korunku v mističce!

Denis

Denis

od Chlupáčů 

Denis je krásný tmavý mourek, mazlivý a společenský. Hledáme pro něho domov pouze do bytu maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi. Denýsek dlouho bojoval s chronickou rýmou, která se mu bohužel občas vrací.  Denis Vás prosí o konzervičky a přisypání do mističky. Díky!

Hledá domov
Albert

Albert

od Chlupáčů 

Albert je krásný černý kocourek, kterého asi půl roku krmila paní u lesa. Zhoršilo se počasí a tak kocourek skončil u nás. Hledáme pro něho domov ve větším bytě nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Albert Vás prosí o konzervy pro sebe a své kamarády. Moc Vám děkuje!

Hledá domov
Bořek

Bořek

od Chlupáčů 

Bořek pochází z lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Bořek se trochu bojí, ale je čím dál tím lepší.  Hledáme pro něho domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Není vhodný k malým dětem. Za příspěvek Bořkovi do kasičky n…

Hledá domov
Bára

Bára

od Chlupáčů 

Bára pochází od pána, kterému došly síly, a o tuto kočičku se přestal starat. Bára je vhodná jako jedináček nebo maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Za kapsičky Felix Vám moc děkuje!

Hledá domov
Mourinka

Mourinka

od Chlupáčů 

Mourinka byla nalezena spolu se svojí sestřičkou na parkovišti, kde je někdo vyhodil. Sestřička bohužel nepřežila. Obě byly ve velmi vážném zdravotním stavu, byly hubené a moc vystrašené.  Mourinka je zvědavá a hravá kočička, vhodná pouze do bytu a p…

Hledá domov
Mikuláš

Mikuláš

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezený v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, musel brát antibiotika a oko se mu po léčbě zlepšilo. Nyní je u nás v péči. Za kapsičky Felix Vám moc děkuje a už teď se na ně těší!

Fanoušek

Fanoušek

od Chlupáčů 

Fanoušek je moc hodný kocourek vhodný do bytu maximálně k jedné kočičce, ale ne ke kocourkovi nebo jako jedináček.  Fanoušek Vám za granulky Purina moc děkuje! A za přisypání do mističky taky! 

Hledá domov
Hanička

Hanička

od Chlupáčů 

Hana je moc milá kočička vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček, ale není to podmínkou. Haničku můžete obdarovat konzervami Animonda anebo přisypáním do mističky. Za všechny dary Vám děkujeme!

Hledá domov
Želvička

Želvička

od Chlupáčů 

Želvička je starší kočička, která si zaslouží najít klidný domov nejlépe u starších lidí. Ráda by byla jedináčkem nebo maximálně s jednou kočičkou. Bude ji tolerovat, ale nebude se kamarádit. Želvička je moc milá a hodná. Určitě si Vás svou povahou z…

Hledá domov
Kulíšek

Kulíšek

od Chlupáčů 

Kulíšek je moc milý kocourek vhodný do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k další kočce nebo kocourkovi. Najdeme krásnému Kulíškovi domov? Díky předem za dárek - konzervy Animonda - pro kožíška Kulíška!

Hledá domov
Boženka

Boženka

od Chlupáčů 

Mourovatá kočička Boženka byla nalezena ve velmi špatném zdravotním stavu. Kočička čurala krev. Bylo provedeno veterinární vyšetření, kde byl zjištěn zánět močových cest a na rentgenu a sonu se ukázaly močové kameny. Ty musely být vyoperovány. Kameny…

Hledá domov
Čiko

Čiko

od Chlupáčů 

Čiko se potuloval delší dobu ve vesnici, kde hledal útočiště u baráčku. Byl hodně olisaný s hnisavou kůží a bolavým jazykem. Nyní je u nás v péči.

Janička

Janička

od Chlupáčů 

Janička měla omotaný drát kolem krku. Chodila na terasu k jednomu pánovi, který nás oslovil s žádostí o pomoc s touto kočičkou. Janička se bohužel nenechala jen tak chytit. Museli jsme nalíčit sklopec a naštěstí se odchyt povedl. Janička je ještě tro…

Lili

Lili

od Chlupáčů 

Lili byla nalezená hubená a hladová v chatové oblasti. Je to moc milá kočička, která je nyní u nás v péči.