Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

5. 1. 2023 skončila akce Vánoce 2022. Obdarovali jste 3 382 koček a přispěli 4 201 820 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Ládík

Ládík

od Chlupáčů 

Ládík se přitoulal k baráčku, kde se usídlil a hledal útočiště. Je moc milý a mazlivý, vhodný jako jedináček nebo k jedné kočce. Může jít do baráčku s přístupem do domu nebo do většího bytu.Od Ježíška si přeje dobré granulky.

Hledá domov
Bertík

Bertík

od Chlupáčů 

Bertík se k nám dostal od nezodpovědného majitele, kterému se kočičky přemnožily. Bertík k nám přišel s ošklivou rýmou, zahnisanýma očima a hladový. Nyní je v pořádku. Hledáme pro něj domov pouze v bytě.Od Ježíška si přeje dobrotu od Animondy.

Hledá domov
Samík

Samík

od Chlupáčů 

Samík byl odchycen při odchytu v areálu tržnice v Praze Lipencích. Je opatrnější, ale brzy si zvykne, nedoporučujeme k malým dětem. Hledáme pro něj domov v bytě nejlépe k další kočce nebo kocourkovi.Od Ježíška si přeje dobrotu od Animondy.

Hledá domov
Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal sáhnout, ale postupně se to zlepšovalo. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něj domov pouze do…

Hledá domov
Bořek

Bořek

od Chlupáčů 

Bořek pochází z lokality, kde se nekontrolovatelně množí kočky. Bořek se trochu bojí, ale je čím dál tím lepší. Hledáme pro něj domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Není vhodný k malým dětem.Od Ježíška si přeje dobrotu od Animondy.

Hledá domov
Jáchym

Jáchym

od Chlupáčů 

Jáchym je moc hodný kocourek, který se přitoulal do hájovny. Je vhodný k dětem a k dalšímu kočičímu kamarádovi nebo kamarádce. Má handicap zadních nohou, které mu trochu "vlajou", ale na rentgenu se nic neukázalo.Od Ježíška si přeje dobrotu od Gourmetu.

Hledá domov
Adélka

Adélka

od Chlupáčů 

Adélka k nám byla dovezená z kravína. Vyklubala se z ní moc hezká kočička vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu.Od Ježíška si přeje konzervy.

Hledá domov
Dorotka

Dorotka

od Chlupáčů 

Dorotka je plachá kočička, která byla odchycena v lokalitě, kam se už nemůže vrátit. Od Ježíška si přeje dobré rybí konzervičky.

Hledá domov
Myšák

Myšák

od Chlupáčů 

Myšák je plachý kocourek, který se k nám dostal s poraněným okem. Bohužel se oko nepodařilo zachránit. Z tohoto důvodu nemohl být vypuštěn zpět do lokality, kde byl krmen.Od Ježíška si přeje dobré rybí konzervičky.

Hledá domov
Karlička

Karlička

od Chlupáčů 

Karlička je plachá chlupatá kočička, která se k nám dostala od pána, kterému jsme provedli odchyt a kastraci koček. Jedna kočička se vrátila po kastraci na místo, ale Karlička zůstala u nás. Je to plachá kočička, která je špatně umístitelná.Od Ježíšk…

Hledá domov
Matylda

Matylda

od Chlupáčů 

Matylda je jedna z mnoha koček odchycených a vykastrovaných z kravína z Litně. Je to plachá kočička, která je bohužel špatně umístitelná.Od Ježíška si přeje něco dobrého na zub.

Hledá domov
Želvinda

Želvinda

od Chlupáčů 

Želvinda pochází z kravína z Litně, kde byl prováděn odchyt a kastrační program. Protože se tam některé kočky už nemohly vrátit, zůstává u nás v péči. Želvička je plachá a opatrná kočička, která je špatně umístitelná.Od Ježíška si přeje dobrotu do bříška.

Hledá domov
Florián

Florián

od Chlupáčů 

Florián se přitoulal k baráčku. Měl zoubky ve velmi špatném stavu, celé prohnilé. Musel na operaci a ty špatné musely ven. Nyní je u nás v péči. Moc rád by si pochutnal na rybí mňamce.

Korinka

Korinka

od Chlupáčů 

Korinka se k nám dostala po úmrtí majitele. Korinka má rýmu. Nyní je u nás v péči. Přála by si něco dobrého na zub.

Milošek

Milošek

od Chlupáčů 

Milošek se k nám dostal po úmrtí majitele. Má rýmu. Nyní je u nás v péči. Rád by si pochutnal na lahodném kuřátku s omáčkou.

Miluška

Miluška

od Chlupáčů 

Miluška se toulala bezprizorně u bytovek, kde rodila koťata. Nyní je u nás v péči. Moc prosí o něco dobrého na zub.