Kočičí přání

Chcete pomoci opuštěným kočkám?

22. 5. 2022 skončila akce Jaro 2022. Obdarovali jste 1 632 koček a přispěli 2 085 771 Kč. Obrovský dík patří všem dárcům, ať už přispěli tisíce nebo jen sto korun. Velmi si vážíme Vaší podpory a poděkování posílají i zúčastněné organizace.

I nadále můžete po celý rok přispívat na velké projekty a krmná místa našich útulků.

Děkujeme všem dárcům!

Filtrování koček
Zuzka

Zuzka

od Chlupáčů 

Zuzka nějakou dobu žila na parkovišti, kde žebrala o jídlo a také bohužel rodila koťata. Podařilo se ji odchytit a nyní je u nás v péči. Než pro ni budeme moci hledat nový domov, prosíme Vás o dárek pro ni a přisypání do mističky. Moc děkujeme!

Berísek

Berísek

od Chlupáčů 

Berísek se přitoulal hladový k baráčku. Je opatrný a potřebuje více času, aby si zvykl. Nejdříve na sebe nenechal sáhnout, ale postupně se to zlepšuje. Je to mazel, ale pouze k lidem, kterým věří. Není vhodný k dětem. Hledáme pro něho domov pouze do …

Hledá domov
Denis

Denis

od Chlupáčů 

Denis je krásný tmavý mourek, mazlivý a společenský. Hledáme pro něho domov pouze do bytu maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi. Denýsek dlouho bojoval s chronickou rýmou, která se mu bohužel občas vrací.  Denis Vás prosí o konzervičky a přisypání do mističky. Díky!

Hledá domov
Jaruška

Jaruška

od Chlupáčů 

Jaruška se přitoulala hubená a zraněná k baráčku, kde hledala pomoc. Má handicap a to hlavičku nakřivo. Nyní je u nás v péči. Jaruška Vás prosí o dobré konzervy a nějakou korunku v mističce. Děkujeme!

Fousek

Fousek

od Chlupáčů 

Fousek je moc hodný kocourek, který si ale musí získat důvěru a po té z něho bude mazel. Je vhodný do baráčku s přístupem do domu nebo do většího bytu. Není vhodný k malým dětem. Za dárek – konzervičky pro sebe i kamarády – Vám moc děkuje! Přisypeme…

Hledá domov
Albert

Albert

od Chlupáčů 

Albert je krásný černý kocourek, kterého asi půl roku krmila paní u lesa. Zhoršilo se počasí a tak kocourek skončil u nás. Hledáme pro něho domov ve větším bytě nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Albert Vás prosí o konzervy pro sebe a své kamarády. Moc Vám děkuje!

Hledá domov
Mazel

Mazel

od Chlupáčů 

Mazel je moc milý kocourek, pro kterého hledáme domov v domku se zahradou s přístupem do domu. Nejlépe by mu bylo jako jedináčkovi nebo maximálně s jednou kočičí kamarádkou nebo kamarádem. Pro Mazlíka bychom si přáli konzervy, a pokud přisypete coko…

Hledá domov
Leonard

Leonard

od Chlupáčů 

Leonard je krásný velký kocourek, který se našel toulající se v Praze Chuchli. Hledáme pro něho domov v bytě nebo v domku se zahradou s přístupem do domu. Leonard by si přál něco na zub nebo korunku v mističce. Děkuje Vám za všechny dary!

Hledá domov
Bára

Bára

od Chlupáčů 

Bára pochází od pána, kterému došly síly, a o tuto kočičku se přestal starat. Bára je vhodná jako jedináček nebo maximálně k jedné kočce nebo kocourkovi do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Za kapsičky Felix Vám moc děkuje!

Hledá domov
Mourinka

Mourinka

od Chlupáčů 

Mourinka byla nalezena spolu se svojí sestřičkou na parkovišti, kde je někdo vyhodil. Sestřička bohužel nepřežila. Obě byly ve velmi vážném zdravotním stavu, byly hubené a moc vystrašené.  Mourinka je zvědavá a hravá kočička, vhodná pouze do bytu a p…

Hledá domov
Mikuláš

Mikuláš

od Chlupáčů 

Mourovatý Mikulášek byl nalezený v krabici u silnice. Měl ošklivý zánět v oku, musel brát antibiotika a oko se mu po léčbě zlepšilo. Nyní je u nás v péči. Za kapsičky Felix Vám moc děkuje a už teď se na ně těší!

Hanička

Hanička

od Chlupáčů 

Hana je moc milá kočička vhodná do bytu nebo do domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček, ale není to podmínkou. Haničku můžete obdarovat konzervami Animonda anebo přisypáním do mističky. Za všechny dary Vám děkujeme!

Hledá domov
Kulíšek

Kulíšek

od Chlupáčů 

Kulíšek je moc milý kocourek vhodný do bytu nebo domku se zahradou s přístupem do domu. Může být jako jedináček nebo k další kočce nebo kocourkovi. Najdeme krásnému Kulíškovi domov? Díky předem za dárek - konzervy Animonda - pro kožíška Kulíška!

Hledá domov
Čiko

Čiko

od Chlupáčů 

Čiko se potuloval delší dobu ve vesnici, kde hledal útočiště u baráčku. Byl hodně olisaný s hnisavou kůží a bolavým jazykem. Nyní je u nás v péči.

Lili

Lili

od Chlupáčů 

Lili byla nalezená hubená a hladová v chatové oblasti. Je to moc milá kočička, která je nyní u nás v péči.

Mirísek

Mirísek

od Chlupáčů 

Mirísek pochází ze skupiny koček odchycených v Hořovicích, kde se přemnožily a někdo je tam začal trávit. Nyní je u nás v péči.